Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legmegfelelőbb "bosszú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legmegfelelőbb "bosszú" erre? Valami olyan, ami után a fiú elgondolkodik azon, hogy vajon érdemes- e ezt művelni, játszadozni a nőkkel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, nevezzük Jánosnak. Egy ideje nagyon jól alakulnak a dolgaink. Távkapcsolatban vagyunk, mert kb 200km-re lakunk egymástól. János nagyon értelmes, több egyetemet végzett, jó munkát végez, nagyon kedves, szóval csupa jót tudok mondani róla, a hibáival együtt szeretem őt. Viszont! A minap vált számomra biztossá, hogy mellettem ő egy komoly kapcsolatban él egy másik hölggyel. Számomra ez elfogadhatatlan, így tovább nem tudok vele semmilyen kapcsolatot létesíteni, mert a másik hölgy nyilván semmit sem tud rólam, nyilván szereti Jánost, nyilván vele tervez és én őt a legnagyobb áldozatnak tartom ebben a kialakult dologban. Hogyan tudnám azt elérni, hogy Jánosnak ilyen többet eszébe ne jusson, hogy több csajjal játszadozik, egyik részről komoly érzelmek vannak, nálam csak kezd valami alakulni, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Tanácsok?
2017. aug. 18. 12:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Aki szeretőt tart és kicsit is rutinos, az soha nem a saját városában keresgél, vagy ha nagyobb város akkor nem azonos vagy nem szomszédos kerületben próbálkozik, ez ökölszabály. Néhány évvel ezelőtt nekem is berágott az egyik egyéjszakás kalandom, és kiderítette hol lakom és odajött jelenetet csinálni. Nincs ennek túl sok értelme, annyit tehetsz, hogy megmondod a másik nőnek, hogy te is képbe voltál egy ideig, szerető voltál csak nem tudtál róla, aztán majd eldönti mi legyen.

Óva intelek attól, hogy szándékosan kárt okozzál, ha megpróbálod lejáratni a munkahelyén, kárt teszel a használati tárgyaiban, zaklatod, azzal óvatosan kell bánni,mert simán a visszájára sülhet el dolog, ezt nem érdemes bekockáztatni. Az egyik ismerősöm Exe leöntötte kromofággal az autóját, 1,2 millió volt a fényezés és pechére volt kamerafelvétel. Most rendőrségi ügy lett belőle, és igencsak kellemetlen amikor meghurcolnak.

Azt javasolom, hogy nyeld le a békát, ha a pasi nem károsított meg, nem csalta ki a pénzed, akkor lépjél túl rajta és legközelebb jobban figyelj a viselkedésére, szokásaira.

40F

2017. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha nem mondom el azzal Jánosnak falazol és hagyod hogy a nő olyan idillnek hitt kapcsolatban éljen ahol palira veszik. Screenshoot és amint visszajött a nyaralásról küldeném is az információkat. Ha máshogy akarod akkor meg szervezz a csajjal egy találkozót és ott terítsd a lapokat. Ez nem patkány dolog, és onnantól kezdve a csaj dönt hogy elhiszi-e amit mondasz, kiteszi Jánost vagy ad neki még egy esélyt. Az már az ő dolga, rajtad már nincs felelősség.
2017. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Itt az az egyetlen jó megoldás,ha kitálalsz a csajnak! Ezzel teszel csak jót neki!!
2017. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Gondolom neten fel tudom kutatni a csaj elérhetőségét (nekem nincs facebook-om meg semmi ilyen) esetleg beszélhetnék vele...valóban ez lenne neki a legjobb.
2017. aug. 18. 12:58
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit teszel, hogy szólsz a csajnak, akkor nem lesz belőle semmi bajod.

31/f

2017. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"nekem is első gondolatom ez volt, de nem akarok botrányt, a csaj épp nyaral, igazán normális nőnek tűnik, aki mindent megtesz Jánosért és a boldogságukért, most én legyek, aki mindent elront?"


Nem te vagy, aki mindent elront. Ezek a János félék addig keresnek, amíg nem találnak, ha nem téged, akkor valaki mást.

2017. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
2017. aug. 18. 13:41
 18/22 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül írnék a csajnak,de csak akkor ha Janika nem egy agresszív dühöngő őrült,és úgy beidegesedik,hogy megtalál téged,aminek nem lesz jó vége.
2017. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na ez az! János tudja, hogy melyik városban keressen, de a címemet nem. Mondjuk nem találna meg túl könnyedén. Az is lehet, hogy jelenleg én vagyok az egyetlen mellékszereplő és ha ismeretlenül kitálalok a csajnak, akkor Jándzsó tudja, hogy csak én köphettem, de lehet van több nő mellettem is és akkor meg nem tudja, hogy melyikünk volt ekkora szemét, hogy végre kimondta az igazat.
2017. aug. 18. 14:00
 20/22 anonim ***** válasza:

Én ha a barátnője helyében lennék, még el is várnám, hogy ilyen esetben a másik nő keressen meg és tálaljon ki. Gondolj bele, hogy ha ez a bizonyos János veled ismerkedik, ki tudja hány másik nővel csinálja ugyan ezt. Akár olyannal is, aki a közelében lakik, és esetleg tényleges megcsalásra is sor kerül. Jobb ha még most kiderül, könnyebben el tudja engedni, mint ha csak évek múlva bukna le, mikor már tényleg nagyon komolynak gondolja a kapcsolatukat.

Viszont mindenképpen csinálj fotókat a beszélgetésről, hogy ne tudja kimagyarázni, hogy te ezt az egészet biztos csak kitaláltad.

2017. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!