Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy többektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy többektől lehet manapság hallani, hogy nem szeretnének komoly kapcsolatot? (további kérdések lent)

Figyelt kérdés

És én ezt tök nem értem, bár én is ezen az állásponton vagyok.. de magam sem értem igazából mert vágyok is rá meg nem is.

Meg még indoknak azt szokás felhozni, hogy " nem tudnám megadni jelenleg neked azt amire vágysz ha kapcsoaltban lennénk"

Ez tök szép meg jó de én is így érzem magam, de nem értem miért.

Mostanában mindenkinek jobbak az egy éjszakás kalandok? Vagy a szex kapcsolatok? Miért? Mi ez az időszak?

Aki mostanában ezen az állásponton van vajon fog változni a hozzá állása pár éven belül? :/

Gáz ha nem tudok és nem szándékozok lefeküdni csak azért valakikkel mert jelenleg nincs komoly kapcsolatom?

19 L



2017. aug. 18. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül jól érzem/érzed magad, akkor nem akarod ezt a kellemes "azt és akkor csinálok, amit és amikor akarok" állapotot egy másik ember miatt félredobni. Ha csak szexeltek, az jó érzés mindkét fél részére, nincs kötődés, nincsenek felesleges viták, 100% élvezet (ha nem önző a másik ember - csak úgy van értelme). Annyi szar kapcsolaton és kezdeményen vagyok túl, hogy perpillanat (5 évre előre tekintve) nem is tudnék mást elképzelni magamnak. Te biztos változni fogsz, szerintem még keveset tapasztaltál, Te pont a másik végén vagy (én meg már túl sok rosszat). :)
2017. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert testileg érett vagy, így vágysz a szexre. Mentálisan meg nem vagy az.

Így vágysz rá, meg nem is akarod. Kis kiszámíthatatlan leszel, mint a legtöbb tini.

2017. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Gáz ha nem tudok és nem szándékozok lefeküdni csak azért valakikkel mert jelenleg nincs komoly kapcsolatom? "


Már miért lenne az?

19 éves vagy, tini.


"nem tudnám megadni jelenleg neked azt amire vágysz ha kapcsoaltban lennénk" "

Ez bullshit. Az ilyeneket el kell hajtani.


Semmi időszak nincs, csak 20 körül nem a családalapítás a fő gondolat.

2017. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Instant, gyors eredményeket akarnak elérni, a felelősség vállalása nélkül. Ilyen ez. Mindenkinek maga felé hajlik a keze. Szerintem te gondolkodsz jól. 29F
2017. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a komoly kapcsolat, már komoly felelőséggel is járhat.
2017. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annak aki azt mondta nem igaz, hogy van olyan, hogy nem tudom valakinek megadni most azt amire vágyik..

Hát nem tudom. Mert szerintem ez lehet igaz. Én is pont így érzem magam.

De ha tul vagyok az előző kapcsolatomon 100%-ban és kb egy év alatt elérek még pár dolgot magammal kapcsolatban amit kitűztem célnak akkor az után bátran kijelenthetem, hogy készen állok egy kapcsolatra. Csak még magamat is "össze kell raknom" hogy a másiknak tudjak majd eleget adni. :) én így érzem.

Csak ki tudja egy év múlva fogok-e olyan fiút találni aki nem csak szex kapcsolatot szeretne..

2017. aug. 18. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 szerintem inkább az a veszély, hogy egy év múlva is pont ennyi dolog lesz, amit még össze kell raknod magadban mielőtt készen állsz :D én azt tapasztalom, hogy soha nem jön el, amikor össze vagyunk rakva, amikor eljött az idő. így lehet csak félig készen. így kell kitenni magunkat a másik elé.


ettől függetlenül lehet várni, gyógyulni, ha épp az kell, pláne, ha nem jön vágy valaki felé.

2017. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért Kérdező, mert egy nagyon deficites, fölösleges baromság. Kismillió csalódás, pofáraesés vár ezen az úton, és mire a szerencsétlen pasas tényleg találna valakit, akivel elképzelhető a komoly kapcsolat, addigra már úgy lesz a barátnővel, mint a nyuszika a medve fűnyírójával...

Sokkal egyszerűbb és nyugisabb az egyedüllét.

2017. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!