Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Kitartóak vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kitartóak vagytok, ha egy lány nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Kisebb nagyobb megszakításokkal ugyan, de mindig egymásra akadunk valamiért. Kezdetekben nem tetszett a stílusa, mert egy magamutogató, dicsekvő, felszínes ember. Nem az a szerény személyiség, viszont én mindig elutasítottam őt, folyamatosan úgy alakítottam, hogy ne kerüljön hozzám közel, viszont nem adja fel és ez nagyon megtetszett benne. Biztos vagyok benne, hogy közben voltak más nők is, viszont még mindig érdeklem őt. Több, mint egy éve érdeklődik.
2017. aug. 19. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
engedd be a bugyidba es utana nem fog zaklatni
2017. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Módjával, ha nem érzem rajta a 100%-os elutasítást, vagy érzem, hogy inog, akkor kitartok, amíg látom értelmét, de ahhoz nagyon meg kell fogjon.
2017. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmetlen kitatónak lenni. Ha szimpatikus vagy neki, akkor elvile közösen fogtok tenni az ismerkedésért, ha pedig nem akkor teljesen felesleges zaklatni.
2017. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, Kérdező. Én például 17 éve nem tudok lemondani az én szívem választottjáról. Vagy ő, vagy senki más, és kész.
2017. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!