Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy o a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy o a lelki tarsam es a karmam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnek ezekbe a fogalmakba belemenni, mert a karma szo is eleg tag es ertelmezhetjuk tobbfelekeppen. A lenyeg hogy megismertem egy ferfit, az elso pillanattol kezdve megfogott es azota nem birok tole elszakadni, de o sem tolem. Itt a lelki tars alatt nem azt ertem, hogy minden jo es kiegeszitjuk egymast, epp az hogy folyamatosan tanulunk egymastol es mindig egy uj szintre lepunk, es ez nem a boldogsag ez a csalodas. Van hogy fel evig nem beszelunk (elotte jol megbantott) majd utana ujra, mintha misem tortent volna. Ez erzelmileg nagyon megvisel. Szexualis teren pedig teljesen kiegeszitjuk egymast, megsem errol szol a dolog. Mert van hogy hetekig csak beszelunk. Sok a kozos bennenunk es sok a kulonbozo dolog is amiben elterunk. Tanultam tole, es azt veszem eszre hogy o is tolem. Mintha csiszolodnank, de egyikonk sem akar tobbet. Lehetseges ez a felvetes? Ez tobb eve tart hozzateszem!! Azota volt parkapcsoltam, amit hagyott es nem keresett kozben, de amint a vege fele jartunk egybol mintha erezte volna es keresett..
2017. aug. 21. 06:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezekbol kesobb kialakulhatnak kapcsolatok egy ido utan?
2017. aug. 21. 06:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de te egy borzasztó buta ember vagy.
2017. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Két teljesen bizonytalan ember története.
2017. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt az egesz meset csak te koltotted kore, a ferfinak meg neha jo vagy, nem akar o semmit toled. Hany evesek vagytok, mert ez eleg gyerekes?
2017. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élet nem egy film, lehet van sors, lehet van karma de maximum utadba sodorja azt akivel dolgod lenne. Egy kapcsolatért viszont tenni kell, tudatosan. Dolgozni rajta és tenni azért hogy legyen. Vagy elmondod neki, hogy kapcsolatot akarsz mert el tudnád vele képzelni és kezdjetek el randizni, ismerkedni. Vagy lezárod végleg mert ez a néha felbukkanok néha nem dolog, teljesen hülyesség.
2017. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan férfi az életemben, akiről azt hittem, hogy a másik felem, nekem rendelte a sors, és hagytam, hogy dróton rángasson, mint ahogy veled teszi ez a férfi. Aztán kinőttem a tündérmesés gondolatokat, majd elhittem, hogy érdemlek olyan férfit, aki mindenestől engem akar, nem akar csiszolgatni meg tanítani, és akivel megélhetem azt, amilyen vagyok. Nyilván kell az egymáshoz hajlás és összeszokás, de amikor ilyen marhaságokat látok, hogy "tanítjuk egymást", "együtt fejlődünk", valahogy mindig kiderül, hogy amúgy az egyik fél (általában a férfi) valami nagy tanítóként tekint magára, és terjeszti az okosságait, közben meg nyomorult.
2017. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


miért sejtem azt, hogy egyikőtök vagy mindketten elköteleződött státusza mellett "kavar" a másikkal?


Ha pedig nem így van, akkor neked mégis mi a magyarázatod arra, hogy két felnőtt, egymásnak tetsző ember nem próbálja meg felvállalni a párkapcsolatát?

Miért zárja ki ez a lelki társas-karmás maszlag azt, hogy a mindennapokban egymás társai, támaszai, partnerei legyetek? Úgy hiszed, hogy ennél van magasabb szint egy kapcsolatban?

A "kommersz" emberek számára, mint én is :) nem nagyon... nem ábrándozni, meg ömlengeni kell arról, ami nincs, de lehetne, hanem tenni azért hogy legyen--- ha pedig mégsem lesz, akkor nem kell megmagyarázni a karmával, hanem el kell fogadni, hogy van olyan körülmény vagy személyiségjegy vagy bármi tényező, ami miatt mégsem ő a megfelelő partner.


Mennyi idősen vagy egyébként ilyen naív?

Mert épp kilépve a felnőttkorba még simán belefér és megbocsátható, még azt is el tudom képzelni, hogy az idősebb házas, de évek óta "épp most válok, nem szexelünk a nejemmel" lovag bekábít... de azért 30 felé közelítve már nem biztos, hogy ez a hozzáállás sok sikerrel kecsegtet, felette meg egyenesen gáz :)


N40

2017. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!