Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom mozgatni a melleimet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom mozgatni a melleimet. Szerintetek ez szexi?

Figyelt kérdés

Már kiskoromtól kezdve "ráérzek" az izmaimra,és tudom őket mozgatni(pl.mindkét fülemet,egyik szemöldömet,és a melleimet is)felváltva is tudom mozgatni,és egyszerre is. Viszonylag nagy mellem van 80/B. Így elég nem is tudom,érdekes látványt nyújthat. Szerintetek ezt megmutassam a barátomnak?:D nem tudom mit szólna hozzá,nem ábrandulna-e ki. Ti mit gondolnátok a helyében?

:)


2017. aug. 21. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu/troll kérdés,mi elött valaki ezzel jönne.
2017. aug. 21. 16:15
 2/9 A kérdező kommentje:
mielött*
2017. aug. 21. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha legkozelebb talalkoztok a melleddel integess neki, akkor aztan meglepodik.
2017. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én minden nőnek tudom mozgatni, aki megengedi.
2017. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az orromat tudom, mint a nyúl. A mellemet is, pedig vékony kismellű vagyokm. Anno szórakoztunk ezzel középsuliban, majdnem mindenki tudja valami érdekesebb részét mozgatni. Szerintem a mellét mindenki..


Anno olvastam, hogy egy srác így élvezett el, kezek és segédeszköz nélkül mozgatta a farkát. Nő vagyok, kipróbáltam, nekem is összejött az orgazmus. Szerintem ezekben nincs különleges, csak másnak nem jut eszébe magától próbálgatni.

2017. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is tudom, 85 C mellem van.

Semmi extra nincsen ebben, el kell szomorítsalak, youtubeon is számtalan ilyen videó található.

Tulajdonképpen nem magát a mellet mozgatod, hanem az alatta levő musculus pectoralis major és minor nevű izmokat, mint ahogy azt a férfiak is tudják mozgatni.

22/L

2017. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert hű de nagy dolog,csak érdekelt a FÉRFIAK hogy vélekednek róla.😄
2017. aug. 21. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja a férfiak

Nem elég az az egy, riibanckodni kell.

2017. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, nekem tetszene...de hogy mozgatod őket, vagy mit csinálnak? :) Nemigen tudom ezt elképzelni...
2017. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!