Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy egy netes ismerkedést abszolút rövidre zárt az első telefonbeszélgetés mert annyira kiábrándító volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Volt.Folyamatosan csak a szexről tudott beszélni, így 2 perc után elköszöntem végleg.Egysíkú beszélgetés nem az én asztalom.
2017. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Felhivott telefonon, láb alatt volt a kutya, ezt hallottam:


Bógááár, nem mész innét?


Ez utan nem eröltettem a dolgot:-)

2017. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az vágta el a dolgot, hogy "küldjek egy csini fotót magamról", hogy megmutathassa az anyukájának (28 éves férfi volt).
2017. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira csalódott vagyok most...a levelezésnél szuper volt minden, egy életvidám alaknak tűnt, telefonban meg csupa közöny, és ridegség. A beszélgetés is jobbára egy-egy monológ volt és nem egymáshoz kapcsolódó. Bár fél órát beszéltünk, a végére abszolút lehúzta a hangulatom, pedig örömmel vettem fel mikor hívott.
2017. jún. 2. 10:52
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
XD jók ezek a kommentek,a lábam bedagadt,a szemem meg könnyesre
2017. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem ismerkedek neten. Pl most írt egy srác, hogy meg szeretne ismerni, de Németben él és legközelebb 1 hónap múlva jön haza. Megírtam neki, hogy oké, akkor írj, ha itthon vagy és összehozunk egy talit, de addig ne vesztegessük az időnket chatelgetésre, ha utána élőben nem jövünk be egymásnak. Chaten mindenki máshogy viselkedik, mint élőben.

21L

2017. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon becsapós a net. Ott írásban sokan full pörgősnek, életvidámnak tűnnek, telefonban meg élőben lehet, hogy ellenkezője. Érdemes hozzászámolni a lámpalázat is, de hamar kiderül, hogy összeillik-e a két ember. Ezért nem érdemes sokáig húzni a talit, lehetőleg minél előbb beszélj vele telefonon is. Én ezt tartom helyesnek.
2017. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általában skype beszélgetés alatt egyből lehet érezni, hogy illetek e egymáshoz.

Pl én mostanában beszéltem egy lánnyal, először üzenetek formájában, ahol nagyon szimpatikus volt. Később felhívtam, és annyit tudtunk beszélni, hogy az egy órás hívás tíz percnek tűnt. Kár hogy foglalt a lány... :)

Viszint sokszor volt már olyan is, hogy az illető chat-en sokat írt, de mikor felhívtam egy árva szót nem volt képes kinyögni. Szinte csak én dumáltam.

2017. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt, 3-4 alkalommal. Nagy ügy, utólag csak nevetek rajta.


A párommal viszont gtalkon is órákat beszélgettünk este, míg távkapcsolatoztunk :)

2017. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mert soha nem "mertem" eddig eljutni - az internet nem a valódi képet mutatja.

/N.

2017. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!