Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek nyomulós?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek nyomulós? Csajok, nők, ti mikből érzitek ezt?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete egy társkeresőn rátaláltam egy velem egykorú csajra. Eleinte jó volt, aztán gondoltam, hogy miért is lenne esélyem nála, aztán haverként elhívtam volna találkozni pár napja és ma elkértem volna a telefonszámát. Erre azt mondta, hogy elég rendesen nyomulok nála. Aztán elmagyaráztam neki a szitut és megértette. 21/f

2017. aug. 23. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Talalkozas utan termeszetes,h szamot csereltek. Ha tetszik,nyomuljal. Ha nem tetszik neki,akkor talalsz mast ugyis. Nehogymar problema legyen,h nyomulsz.

Van neki szaja. Kerdezd meg tole is!


N

2017. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel, nem mondanám nyomulásnak, csak szeretnéd megismerni, ennyi...
2017. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!