Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság férfi és nő között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés

Egy bulin ismerkedtünk meg, csók is volt, majdnem szex, de szerencsére nem történt semmi. Viszont kapcsolat helyett barátságot szeretnénk inkább. Milyen programok vannak, amik barátilag összehozhatnának minket? Még annyira nem ismerjük egymást, szóval olyan program is jó lenne ahol jobban megismerjük a másikat. Leginkább esti programok lennének jók, mert sokat dolgozok és akkor érek rá nagyrészt. Akiknek van ilyen kapcsolata, ti mit szoktatok csinálni?


29N, 32F

Budapest


2017. aug. 24. 07:45
 1/7 Blackfun ***** válasza:
Semmit, nem barátkozok nőkkel. Haverság szinten megállítom a dolgot. Nekem egy nő barát elég és az a párom.
2017. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húha, de nagy mázlitok van, hogy nem volt szex. Ebben a korban??? Hová vezetne ez? Amúgy meg el tudod képzelni, hogy ez csupán barátsághoz vezetne? Mert én nem tudom elképzelni. Amúgy meg férfi és nő között nincs tisztán csak barátság, főleg ha eljárnak esténként kettesben szórakozni, főleg hogy már csók is volt. Az egyik úgyis többet érez a másik iránt mint barátság...
2017. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megcsókoltad, majdnem lefeküdtél vele, és a párkapcsolatok témakörben kérdezel. De csak barátságot akarsz. Fogadjunk, hogy te vagy a nő. 😂
2017. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alaphelyzetet tekintve ne akarjatok barátságot...ebben az esetben az főleg nem fog menni. Ez vagy kapcsolat, vagy szexkapcsolat lehetne, de utóbbi megint egy fából vaskarika, vagy maradva felejtsétek el egymást.
2017. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz ,énis többet érzek a baràtaim îrànt mint baràtsàg. Egyik olyan mindha a batyam lenne ,a màsik meg mindha az apam ,a harmadik meg a szerelmem aki a pàrom is.

Az elsô ketôvel soha semmi nem volt. Egyik volt sogorom ,akit 12 éve ismerek. A màsik apam haverja ,aki apam helyett apàm ,ôt meg pisis korom ota.

Amit te leirtal ,abbol keves esely van arra h baratsag lesz. Warcsak a csok miatt is.

n25

2017. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam két helyzetben működik, egyik a munkahelyi, a másik a távolsági (ha ritkán vagy sose talizunk).
2017. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen kapcsolatom, de az nem kifejezetten szokványos. Bár sosem voltunk együtt kapcsolati szinten, de le feküdtünk már egymással, tulajdonképpen ilyen barátság extrákkal viszonyunk volt egy darabig, aztán végül azt befejeztük és azóta csak szimpla barátok vagyunk. Tulajdonképpen mi túrázni, sétálgatni szoktunk, beülünk valahova kajálni vagy összeülünk valamelyikőnknél filmezni és iszogatni. Bár nyilván más helyzet egy férfi és nő közötti barátság mintha mondjuk férfi-férfi vagy nő-nő között lenne, de szerintem az a legegyszerűbb ha nem úgy gondolsz rá mint ellenkező neműre. Szerintem ha megbeszélitek mindketten, hogy mik az igényeitek ebben és hogy mihez tartsátok magatokat simán működhet a dolog.
2017. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!