Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha kikeszit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha kikeszit, hogy nem tudok olyan jo no lenni, mint mas?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csunya, de nem tudok olyan nagyon sminkelni, az oltozkodesem se nagyon hivalkodo... Van egy lany, aki osszejott egy pasival, aki eleg regota tetszik. Nezem a csaj kepeit facebookon, nagy mellek, kihivo ruhak, full smink, mindig jol all a haja, minden... En meg ehhez kepest egy szerencsetlen flotas vagyok... Semmi onbizalmam nem lett... Hogy lepjek tul...

23L


2016. jan. 23. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem ezektől lesz valaki jó nő, de hát ha te ilyen körökben mozogsz, ahol de, akkor így jártál.
2016. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Vedd észre a normális fiúkat is, akiknek normális lányok kellenek!
2016. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Ne akarj sminkes, kirívó csatakanca lenni. A természetes szépség a legszebb, nem a púdervakolatos kis cicamicák, akik csücsörítve pózerkodnak a tükör előtt.

Nem vagy szerencsétlen flótás, csak ne kövesd a mű nőket.

2016. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha nem kovetem oket, akkor el vagyok nyomva.
2016. jan. 23. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"kihivo ruhak, full smink, mindig jol all a haja, minden..."


Nem akarom a védelmembe venni, de a csaj ezekért gondolom meg is dolgozik minden nap, szóval nem úgy van, hogy felkel reggel 6-kor az ágyból és már így néz ki. Gondolom órákat tölt el azzal, hogy a kinézetét kialakítsa. Persze ettől nem lesz jobb nálad, csak ő többet foglalkozik a külsejével. Persze lehet, hogy ha leveti ezt a sok vacakot akkor a végeredmény ezek nélkül kiábrándító, de az is lehet, hogy ezek nélkül is meglenne, csak ő szeret tenni azért, hogy minél többet kihozzon magából.

Éppenséggel ezeket te is megtehetnéd, ha akarnád, de ha te alapból nem vagy ilyen stílusú, akkor csak azért ne erőltesd magadra, hogy megpróbáld felvenni vele a versenyt. Te legyél olyan, amilyen te vagy, ne próbálj mást utánozni. Lehet annak a pasinak az a csaj tetszett jobban de lesz olyan pasi, akinek meg te fogsz jobban tetszeni.

2016. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze, tesz, nem is errol van szo, de o egyszeruen nem ad a belsore, nem tanul, semmi. Igy van ideje magaval foglalkozni. En orakat, napokat toltok tanulassal, nekem nincs idom 6kor felkelni, orakat sminkelni, hogy az egyetemen jol nezzek ki, ahol szinte senki nem lat, aki ismer.
2016. jan. 23. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy elnyomva. Ezt csak úgy érzékeled, mert ez vált számodra tudatossá, ilyen srácokba botlottál bele, akik a műcicababák után koslatnak. Pedig vannak normális egyének is, akik a természetes szépséget szeretik.

Legyen egy kis önbizalmad és ismerkedj.

2016. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp ezért mondom, hogy ne akarj olyan lenni, mint ő. Ő csak azért képes így kinézni, mert semmi más értéke nincs, csak a külseje, ezért ha azt se ápolná, akkor semmi értékelhető nem maradna benne. Az a pasi, akit meg csak a külső értékek érdekelnek, az maga sem egy nagy szám, szóval érte nem kár.
2016. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ezek a lányok mire kellenek? Hát, nem bensőséges, mély szerelemre... Értem, hogy most szarul érzed magad, de ilyen lányokkal a férfiak sem terveznek. Tudod, kinek kéne egy csaj, akinek mindene kint van, állandóan kihívó, és mindenkinek áll rá körülötte... Undorító.

A férfiak hosszútávra a csinos (ezeket a lányok nem azok!), értelmes nőkkel kezdenek, akiknek van önbizalmuk és lehet velük beszélgetni is.

2016. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem a sminktől lesz valaki jó nő, hanem attól, hogy határozott fellépése és pozitív kisugárzása van. Ha lemossa a sminket ő se úgy néz ki, ahogy a facebook képeken.

Nem szabad magad másokhoz hasonlítani, ne más módszerével próbálj magabiztos lenni, nem mindenki a kihívó ruhától lesz magabiztos (én pl magabiztos csaj vagyok, de soha nem hordok kihívó ruhákat, mert nem szeretem őket, és nem vettem észre, hogy a ruhaválasztásom miatt hátrányt szenvednék a figyelemből).

Találd meg azt, amitől te jobban érzed magad, és azt hordd, vagy azt viseld, ha mindig másokhoz hasonlítod a külsődet, sose leszel megelégedve magaddal.

2016. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!