Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Fb-re barátnőm mindenkiről kitesz mindent, csak a kapcsolatáról nem, még akkor sem ha én megjelölöm, akkor nem engedélyezi magánál a közzétételt.

Azt hogy kapcsolatban van most kitette, de mint kiderült, custom beállítással, hogy csak én lássam...


Tudom hogy az fb nem a világ és lehet hogy én vagyok a hülye, de ez nem fura?

Ha szerintetek nem akkor mondjátok csak meg az is


2017. aug. 26. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De, kva fura :D

Én ilyenkor mindig örülök, hogy nekem nincsenek ismerőseim fb-n, így ezért nem osztok igazán meg semmit, van egy közös profilkép, ennyi, ő meg férfi létére totál romantikus és büszke a kapcsolatunkra, így minden bejegyzéséhez kb taggelve vagyok.

22L

2017. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban mindenkiről kitesz meindent és mindennap posztol valamit, akkor elég gyanús, hogy ott éli az életét, amibe te ezek szerint valami miatt mem tartozol bele. Szerintem meg krllene beszélned vele mindenféle kertelés nélkül. Lehet hogy csak szereti, ha más srácok ráírnak és kicsit bókolnak stb., lehet, hogy csak fél, hogy ez megszűnik ha kirakja, hogy kapcsolatban van.
2017. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szégyell nyilvánosan vállalni téged?

Másra nem tudok gondolni.

Nem vagyok benne a fészbúk világban, fogalmam sincs ott mi a trendi manapság.

2017. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem. Jártok társaságba, ismeritek egymás barátait? Tudják, hogy együtt vagytok? Ha igen, akkor annyira nem lényeges. Ha nem, akkor elgondolkodtató.
2017. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy baratnojevel mar találkoztam
2017. aug. 26. 12:29
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Mióta vagytok együtt?
2017. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Családja már látott? Te bemutattad másoknak már? Egyébként a Facebook nem a valóvilág, ha ott nem vállalna fel a párom, egyáltalán nem zavarna, sőt örülnék is, hogy nem teszi közszemlére a szerelmi életét.
2017. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

fél éve, kicsit több

a szülei még nem láttak

2017. aug. 26. 13:06
 9/14 A kérdező kommentje:
igen én már bemutattam, családnak, meg pár barátnak :)
2017. aug. 26. 13:06
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja persze, tudom én hogy nem a való világ :)

Önmagában ha nem rakja ki nem izgat, csak azt furcsállom hogy így rakta ki hogy én lássam, szal így meg mi értelme

2017. aug. 26. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!