Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ezzel vérig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ezzel vérig sértetten a volt párom?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk kb fél éve. Nemrég összefutottunk a lakásom közelében és meghívtam egy kávéra, egy jót beszélgettünk majd elment.

Másnap küldött egy SMS-t, hogy együtt alszunk? Én nemet válaszoltam, mivel ennyi idő után ez most így elég gyors nekem. Erre vérig sértődött és ismét megszakadt közöttünk a kapcsolat. Az én értékrendem szerint egy komoly gondolkodású felnőtt embernél ez nem ok a sértődöttségre.



2017. aug. 28. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki főzte a kávét fiú vagy lány?
2017. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
99%

Végig sértetted? Szerintem inkább kerüld. Ha egy ex eseté-

ben egy kávé nála azt jelenti, hogy egyből szétrakod a lá-

bad, akkor jobb is, hogy ex, de maradjon is így.

2017. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő sértődött meg? Tegye.
2017. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen nem kellett volna megsértődnie, ha tényleg komoly gondolkodású felnőtt emberről van szó.A jelek szerint ő nem az, de legalább látod kivel voltál együtt.
2017. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, aki a kávét főzte.
2017. aug. 28. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Én kávézni sem mennék az exemmel, nemhogy újra kezdeném vele, vagy szexelnék vele a "régi szép napok emlékére". Sértődjön meg, engem ugyan nem érdekelne, nem véletlenül ex.
2017. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!