Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti is ilyen cipőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti is ilyen cipőbe vagytok?

Figyelt kérdés
Ha megvan a mensim, más ember leszek szinte. Idegesebb vagyok, édességet eszek minden mennyiségbe, alszok sokat. A barátom ha egy kicsit is rosszat szól akkor érzékeny leszek. Mit lehet ez ellen tenni? Fiúk ti mit tesztek ha a barátnőtök ilyen állapotba van? Tapasztaltatok ilyeneket?
2017. aug. 30. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Hormonok. Nem kell ez ellen semmit tenni, ez természetes. Amelyik pasi meg ez miatt pampog azt ki kell vágni a fenébe. Gondolhatják, hogy mi se direkt csináljuk.

21L

2017. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen exem, sőt még rosszabb is, aki kb. tetszhalott volt arra az időre (nem is dolgozott soha mondjuk).


Ha ilyennel élnék együtt aki állandóan idegbeteg akkor, akkor vagy kamu indokkal elhúznék addig valami nyaralásra, vagy 5 napig M99 lenne számára a menü ( [link] - ezzel szokták az elefántokat is elkábítani)

2017. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit sem próbálsz ezen javítani és szájon vágnak emiatt, akkor "nem kell ez ellen semmit tenni, ez természetes. Amelyik csaj meg ez miatt pampog azt ki kell vágni a fenébe. Gondolhatják, hogy mi se direkt csináljuk."

Adrenalin nevű hormon okozza. Minden hormonok bár befolyásolnak, nem kötik gúzsba a szabad akaratod és a felelősséged sem veszik el. Próbáld kompenzálni a hatásokat és kicsit felül emelkedni, ahogy az bárki mástól is ugyan úgy elvárható.

31/f

2017. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első nap nagyon rossz, akkor fáj a hasam, a derekam, és képtelen vagyok élni, annyira gyenge vagyok, szóval engem olyankor hagyni kell aludni, vagy feküdni, de erőtlenségemből kifolyólag nem vagyok ingerlékeny. Szerencsére a többi nap elviselhető, kicsit néha fáj a hasam, de a gyógyszer segít. Én sosem veszekszem, nem vagyok extra érzékeny szerencsére.

27L

2017. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a menstruációt megelőző pár napjaim szoktak rosszak lenni lelkileg és fizikailag is. Én is idegesebb, bizonytalanabb, fáradékonyabb vagyok, a hasam is ilyenkor szokott görcsölni. volt, hogy megláttam egy kiscicát és elsírtam magam, és ebben semmi túlzás sincs. De pontosan tudom magamról, hogy ez a menstruáció miatt van, úgyhogy mindig közlöm a férjemmel, hogy bocs, menstruálni fogok, ennek fényében tekints rám. :D

Egyébként rajtam a rendszeres jóga segített.

2017. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mesi első napján a halálomon vagyok. Megvisel. Viszont kezelni kell ezeket a helyzeteket. Most nyáron pl. pont edzőtáborban jött meg, és ott nagyon nincs kifogás, hogy bocsi mára életképtelen vagyok.

Én nemrég fedeztem fel a jógát, vannak gyakorlatok amik oldják a görcsöket, javítják a hangulatot. Egy másik lány szintén velem együtt szenvedett, és megkértem a mestert, hogy hadd melegítsünk külön, mert ez a helyzet. Úgyhogy a bemelegítés alatt én minden tudásom átadtam neki erről, és utána, már sokkal könyebben túléltük a napot.


én mióta felfedeztem ezt, azóta jógával, nyújtással és légzéstechnikával indítom a vészes napokat. Sokat segít a közérzetemen. Illetve ha megtanulod a megfelelő légzéstechnikát, azzal is nagyon könnyen tudsz magadon segíteni nap közben!

2017. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1: nem "kell" tenni ellene semmit, de nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy mit "lehet" tenni ellene. Nem azért, mert a pasija pampog, hanem azért, mert nem akar emiatt ennyire másképp viselkedni.


Kérdező: úgy, hogy tudatosan figyelsz arra, hogy hogy viselkedsz, és tudatosan kompenzálsz. Ehhez az kell, hogy kicsit kívülről tekints saját magadra és arra, amit érzel. Amikor ilyenkor ideges leszel vagy túlérzékeny, akkor jusson eszedbe, hogy "hopp, itt is van, a mensi miatt érzem most így magam". Ha ez megvan, akkor az érzések elveszítik a valódiságukat és fokozatosan felül tudsz kerekedni rajtuk. Először több odafigyelést igényel, aztán egyre kevesebbet, végül automatikussá válik és kész: megváltoztál. Az is jó, ha a barátod is érti, hogy ilyenkor min mész keresztül, hogy megértő és támogató legyen.

2017. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!