Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire fér bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire fér bele egy "friss" kapcsolatba, hogy a párja belekutasson az üzeneteibe?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyok együtt a párommal. Érzem, hogy ő szerelmes, viszont én azt érzem, hogy vannak érzéseim felé, de nem alakultak ki még komolyabb érzelmek iránta. Nem tudom, hogy egyáltalán kialakul-e.

Őszinte voltam hozzá, és elmondtam mit érzek. Kiborult nagyon, remegni kezdett, és a szeme is könnyes volt, félt hogy elveszít. Hazamentem, mert nem láttam értelmét, hogy mellette legyek, mert fel kellett dolgoznia, amit mondtam.

Pár napot külön töltöttünk, azután találkoztunk. Nem lett kimondva, hogy legyen vége a kapcsolatunknak, viszont ott megtört nála valami.

A telefonom le van kódolva, de ő az első perctől tudta mi a kód rajta. Soha nem dugtam el előle a telefont, nem vittem magammal semerre, mindig ott volt, ahova éppen letettem.

Miután újra találkoztunk együtt aludtunk, és amíg elmentem reggel zuhanyozni, belenézett a telefonomba,végig az összes bejövő üzenetemet, emailen,facebookon,instan, sms-eket. Azt gondolta, hogy az érzelmeim egy másik férfi iránt irányultak, ezért belenézett.

Nem gondolom úgy, hogy a kettő összefügg. Egyszerűen nem így alakult ez az egész, de ettől még nem hiszem, hogy bele kellett volna nézni az üzeneteimbe. A válasza az volt, hogy nem akar elveszíteni, és túlságosan féltékeny.

Nektek ez mennyire fér bele?


2017. aug. 30. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele.
2017. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én 25/L , ő pedig 31/F
2017. aug. 30. 18:38
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem fér bele. Mi 10 éve vagyunk együtt, soha nem olvasgatjuk egymás üzenetét, nem nézünk bele egymás telefonjába, sőt,akkor veszem csak fel a telefonját ha erre megkér, pl. vezetés közben.


Nem titkolózunk egymás előtt, de tiszteletben tartom a magánszféráját ahogy Ő is az enyémet.

2017. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen esetben nem fér bele.
2017. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka
2017. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem 7 év kapcsolat után sem férne bele. Minimum az engedélyed kérése, de nem ilyen sunyin a hátad mögött!


Attól függetlenül, hogy bejárásom van pl. a párom mobiljába, nem olvasom el soha az ő privát üzenteit, kivéve ha megkér rá. És ez visszafelé is igaz.

2017. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem férne bele, hogy a hátam mögött, kérdés nélkül az üzeneteim között turkáljon valaki, és nem csak friss kapcsolatban. Nálam instant szakítóok a féltékenység.
2017. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes hogy senkinek nem fér bele.

Nálunk teljesen belefér. Mindenki tudja mindenki jelszavát mindenhova és nem ellenőrizgetjük a másikat, mert teljes a bizalom. Ha mégis belenéz a másik abból sincs semmi. Sokszor elfelejtem a jelszavam és kérem hogy segítsen feltörni vagy ha neki jobb az internetkapcsolata akkor szedjen nekem elő valami információt a fiókomból stb.

Sokszor megbeszéljük hogy mit írjunk vissza xy-nak az üzenetére meg hasonlók.


Mindenki másmilyen, nyilván azért írtad ki a kérdést mert neked sem fér bele.

Viszont nálatok még az is enyhítő körülmény hogy nem igazán adtál épkézláb magyarázatot arra hogy most miért kellett arról beszélned hogy nem alakulnak úgy az érzéseid iránta. Ugyan nem szakítottal de kb. megfenyegetted hogy készüljön hogy lassan lelépsz. Naná hogy megijedt szerencsétlen és racionális magyarázatot keresett.

2017. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Ez bizalom kérdése. Én sem néztem bele senki beszélgetésébe, akármennyire is szerelmes voltam. Bíztam annyira a másikban, hogy erre még gondolnom se kellett, hogy én belenézzek.


Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 30. 18:51
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

nem fér bele.


F

2017. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!