Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, hogy ha kozelednek érzelmileg felém az taszít és nemtudom viszonozni?

Figyelt kérdés

Ez nem friss dolog, körülbelül egy éve jött elő ,ez idő alatt 2-emberrel is problémamentesen kialakulhatott volna párkapcsolat,de kudarcot vallott az egész. (Bezzeg annó félvállról vettem az ismerkedést, az se számított ha pl egy kocsmában van az első randi.) De manapság ez szóba se jöhet nállam.. tágabb körű lett az elvarasaim.. de aki megfelel az se jó, egyszerűen nemtudok semmilyen érzelmet kialakítani.. lassan fél éve beszélgetek egy sráccal , többször is találkoztunk minden oké volt maga a tökéletesség.. órákon át tartó beszélgetés , megértés , egyensúly - ilyenekben most volt először igazán részem. DE hiába.. az érzelmeit is bevalotta irántam mit ne mondjak jól esett de egyáltalán nem érintett meg...nemtudok szerelemmel rá gondolni és ahogy említettem az eddigiekre sem kb egy éve..

Igazából nem is vágyom társa ,imádok egyedül lenni.. mostanában, igaz az ha az ember maga van egyedül megtalálja a saját valódi értékeit.. amiket nem más ember közelségében szerez meg.. hanem saját maga állítja elo es fedezi fel. Különösképp pl engem elkezdtett foglalkoztatni a geografia és a teológia és még sok más amikrol pár éve nem gondoltam volna hogy valaha is fog érdekelni.:) De ettől függetlenül vannak EMBERI szuksegleteink, ereznunk kell.. ami persze az irányítása alá vesz de létfontosságú dolog. Szeretnék más iránt mély érzelmeket táplálni.. és a vele járó érzelmeket át élni. Nem erőltetem szó sincs, csak furcsa ezaz egész hogy taszít de szükségem is van rá



2017. aug. 31. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogott meg egyik srác sem aki udvarolt neked. Ennyi az egész. Nehezebb téged elcsábítani mint az átlagot, de ez nem hátrány vagy negatívum, inkább erény. Ha te boldog vagy egyedül akkor nem fogsz minden jött menttel kapcsolatot létesíteni, ez teljesen természetes. Majd jön valaki aki levesz a lábadról ne félj.
2017. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen vagy még.
2017. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy gyerekkorban szexuàlis abúzus àldozata lettèl, csak nem tudsz róla.


Màsik verzió: sajàt nemedhez vonzódsz.

2017. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!