Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi perverzkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi perverzkedik a találkozókon, vagy esetleg néha -néha szexuális dologgal poénkodik az csak dgni akár?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom ez a stílus alap minden férfinál.. kevés olyan emberrel találkoztam aki illedelmesen udvarolt semmiféle jelet nem adva hogy D*gni akar.

De olyanrol is hallottam hogy már az elején megvolt és lassan 5 éve együtt vannak..

Nemtudom hogyan vehetnêm komolyan a férfiakat, manapság mindenki mindenkivel b*szik semmi tisztelet és ez sajnos a nőknél is így van



2017. szept. 2. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Miért, mit akarjon, sakkozni, dominózni?

Hozzá szokik az ember, hogy 1-2 mosoly és esik le a bugyi.

Így, minek az illedelmes udvarlás? Ma már úgy dobják le a bugyit, ha egy pohár vizet innának. Vagy is, ezen a téren, maguk a nők akik leértékelik magukat. Lazán bevállalnak egyéjszakásokat, ahol semmit, még a nevét sem tudják a másiknak. Ma már sokan, a másik nemet, használati tárgynak tekintik. Nem egy nőtől meg kaptam, nem érzek semmit, csak dugni akarok veled. Vagy is, ha én használati tárgy vagyok egy nőnek én sem tekintek másként rájuk. Ez kölcsönös.

2017. szept. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Pedig MINDEGYIK dugni akar, csak van aki türelmesebb és okosabban csinálja.
2017. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kalap Úrnál a pont. A mindenkibe a lányok is beletartoznak.
2017. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy férfi perverzkedik a találkozókon, vagy esetleg néha-néha szexuális dologgal poénkodik az csak dugni akar Ha nem így tesz a találkozókon, akkor is dugni akar. Az ő dolga az, hogy dugni akarjon. A te dolgod az, hogy megválogasd, ki teheti meg veled. Az eszközöket te válogatod meg. Ha neked az jön be, aki szép szóval vesz le a lábadról, akkor várd meg őt, vagy jelezd a vadbaromnak, hogy váltson stílust.
2017. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ez van.. szerintem ez nem a generáció hibája, annó is voltak k..vak.. akik pénze sz..ptak b..sztak.. csak nem volt virtuális világ ahol közzé tudták tenni.

Tőlem ez távol áll ,mármint az egy éjszakás kalandok... Az olyan pasiktol undorodok akik minden nőt egy kalap alá vesznek tesznek, az olyan nőket pedig megvetem akik a p..csajukkal megkapnak mindent

2017. szept. 4. 03:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdés az volt ha valaki szexista dumával nyomul az első találkozón az akar-e komoly kapcsolatot.

A válaszom: nem akar.

Senki nem akar olyan nőt hosszabb távra akinek annyi az önbecsülése hogy az ilyet eltűri, vagy olyan az értelmi szintje hogy még tetszik is neki.

Még egy éjszakára sem kellene olyan nő akinek ez bejön, undorodom az ilyenektől.

Egyébként pedig a szexről nem beszélni kell hanem csinálni és átélni.

2017. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!