Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a mindeki szót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a mindeki szót használnia?

Figyelt kérdés

Komolyan elegem van ebből a szóból. Korábban is mondtam neki ne használja. Ha vmit másképp csináltam vagy mondtam akkor is ezzel jött: mindenki másképp...

Ma reggel. Indultunk kirándulni. Kérdezi miért nincsen gumicsizmám. Mondom mert nincsen, miért? Ő meg hogy mert minden csajnak van, az utcán mindenkin látott már. Nem érti miért nincsen nekem. Na erre bepöccentem majd dühösen rákerdeztem hogy talán minden exednek volt? Ő hogy igen 2 db is. Na erre kérdőre vontam mire jó ez az egész, ez a lemindenkezes? Ha azt akarod hogy nekem is legyen akkor mond azt, de ne így. Neki mind 1. Ő csak viccelt, azt hitte jo poén.

Nekem ez egyáltalán nem volt vicces.


2017. szept. 2. 09:10
 1/7 A kérdező kommentje:

* mindenki

Bocsi

2017. szept. 2. 09:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs gumicsizmám. Nem is akarok.
2017. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs gumicsizmám, pedig mikor akkora esőzések voltak, hogy térdig ért a víz az utcán, eszembe jutott, hogy ilyen esetekben nem jönne rosszul.


Egyébként mutasd meg neki ezt a számot legközelebb, ha ilyeneket mond, hogy mert mindenki... :-)

https://www.youtube.com/watch?v=2chl1c_p_VE

2017. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezt a szót valamiféle nyomatékosítás gyanánt használja, és feltehetően a lekezelés érzékeltetése ill. a kisebbségi érzés kialakítása érdekében, hogy milyen "lúzer" vagy hogy neked még ilyen sincs. Szerintem ez gáz, próbáld leszoktatni róla, bár gyanítom hogy inkább menekülnöd kellene az ilyen embertől, mert mindig lekezelő lesz veled...


Amúgy meg ki megy gumicsizmában kirándulni? Az ember max. az eső áztatta szántóföldeken meg a trágya kihordásakor hordja az ilyesmit, vagy kisgyerekekre adják esős idő utáni kiránduláskor, mert ők minden tócsán szeretnek átgázolni. Felnőtt ember túra-, esetleg tornacipőben, vagy bakancsban kirándul, szerintem...

2017. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
És te kirándulás közben is gyikezel? :O
2017. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általánosít.

Nekem sincs gumicsizmám. :DDDD


21/L

2017. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Sztem a nők 70%-ának nincs gumicsizmája. És nem is egy egészséges viselet. Egyébként próbálj hatékonyan, nyomatékosan beszélni vele, hogy EJTSE ezt a szóforulatot.
2017. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!