Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az oka annak, hogy szinte minden nő kivétel nélkül odáig van a magas pasikért?

Figyelt kérdés

És most ne gyertek ezzel a "védelmező meg biztonságérzet" klisével, mert egyrészt tuti nemcsak ez az oka (igazából nem is értem mit takar) másrészt kíváncsi lennék a részletesebb gondolataitokra. Legyetek kicsit kreatívabbak és áruljátok el, hogy számotokra miért és hogyan okoz akkora szexuális endorfinbombát a magas férfi testalkat, mint nekünk férfiaknak a formás és látványos telt keblek illetve csinos hamvas angyali arcok.

24/F/170



2017. szept. 3. 10:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Én nem feltétlen a MAGAS pasikra bukom, de nálam legyen magasabb... magasabb sarkú cipővel is max. 162 centi vagyok, szóval ezt nem nehéz összehozni.


A miértjét nem tudom. A biztonságérzet picit belejátszik, az biztos. De most hogy legyek kreatív, ha én sem tudom, miért? Ez nem tudatos döntés, és nem vagyok viselkedéskutató, hogy erre tudjam a választ :D.

2017. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

Már megint te 170 cm-es?


A párom 166, mégsem rinyál - többek között ezért is a kedvesem :)

2017. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem fejezetten nem tetszik aki nagyon magas, persze nem ez alapján választok, volt már olyan is. Nem kell, hogy fizikailag nézzek fel egy pasira, lelkileg tudjak. Valószínű azért, mert én fiatalon önállósodtam, kolesz aztán albérlet, hamar volt az első élettársam. Sokat voltam egyedül és meg kellett állnom a lábamon. Ma már saját lakásom van, sokat tanultam, szóval elég önálló vagyok, intézem a saját dolgaim, nem egy férfitól várom. Én nem esnék kétségben egy válás során sem, hogy mi lesz velem anyagilag. szóval talán ezért, hogy soha nem kellett, hogy felnézzek egy férfira ilyen értemben, soha nem volt, hogy védelmezzen. A párom ha magassarkúban vagyok, ugyan akkora mint én, engem sem zavar, Őt sem.
2017. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mert a nők sokkal kevésbé felszínesek, mint a férfiak, sokkal színesebb, változatosabb az ízlésük és preferenciájuk, de legfőképp, azért mert nekik a belső érték a fontos!!!


Csak a férfiak annyira bunkók és primitívek, hogy kifogásolják, ha egy nő túlsúlyos, a nők sokkal elfogadóbbak a férfi magasságát illetően.

2017. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ismerek fergetegesen jó fej alacsonyabb (160-170) hapsikat, akik ahogy megérkeznek egy társaságba, rögtön felderül a hangulat és ujjuk köré csavarodik a teljes közönség. Intelligensek, kedvesek, humorosak, csak imádni lehet őket. Többen már apukák is közülük.

A kisugárzáson múlik minden. Ha TUDNÁD magadról, hogy veled minden teljesen oké, s nem úgy érkeznél meg egy társaságba, hogy azonnal azt lesed, ki hogy néz rád, hirtelen senki nem nézne "úgy" rád. Mert ha "úgy" is nézne rád valaki, észre sem vennéd, nem befolyásolna, nem vinné le a hangulatod, hanem magabiztosan hoznád a formád. De az a helyzet, hogy valószínűleg Neked nincs "formád" ilyen értelemben, inkább csak a frusztrációt sugárzod magadról. Hát az nem egy vonzó dolog. Tehát szerintem Te csak babonát gyártasz (rossz következtetést vonsz le), mert van egy frusztrációd a magasságodat illetően. A babona pedig az, hogy azt hiszed, hogy a nők a magas pasikra buknak, miközben a nők izgalmas tulajdonságokra buknak a pasikban, de a fókuszod miatt Te csak a magasságot látod.


Hasonló vagy ahhoz a cigány évfolyamtársnőmhöz, aki meg arra volt ráfókuszálva, hogy ő cigány és biztos mindenki utálja. Miközben egyrészt a származása tökre nem látszott rajta, pl. én az elején meg voltam győződve róla, hogy dél-európai rokonsága lehet, ráadásul egy csinos, szép lány lehetett volna. Másrészt ezt pont egy olyan közegben, ahol nem is ő az egyetlen cigány és ezzel mindenki teljesen oké. De annyira hitt abban, hogy őt utálják, hogy egyszerűen nem lehetett vele szót váltani, irtó undok volt. Valószínűleg csak védekezett ezzel, hogy ő legyen először bunkó azelőtt, hogy a másik lehetne, de elérte, hogy az emberek tényleg nagy ívben kerülni kezdték. Az arca állandóan savanyú volt, haragot sugárzott. Egyszer aztán arról panaszkodott, hogy a buszon valaki azért nem segített neki, mert ő cigány, akkor elmondtam neki, hogy valószínűleg az emberek azért tartanak tőle vagy nem rohannak rögtön a megsegítésére, mert annyira mély undort és emberutálatot sugároz. Tévút az, hogy ő minden ilyet a cigányságával indokol, amikor egy szép, egzotikus, helyes nő is lehetne a barna göndör hajával, fekete szemével, ha ezt az agybaját elhagyná.


Szóval számodra is sokkal célravezetőbb lenne, ha nem ilyen általánosító vádaskodó provokatív kérdésekkel piszkálnád a népet, hanem a dolgok mélyére néznél, leginkább önmagad mélyére, s kemény önismereti munkával megtalálnád, mitől alakult ki benned ilyen mértékű kisebbségi komplexus. Ha adsz az intelligenciádra, akkor ugyanis fel kell ismerned, hogy ez nem magasságfüggő. A magasság csak egy ürügy. Akár TED-et is nézhetsz, s láthatsz rajta olyan elképesztően népszerű, karizmatikus, sikeres embereket, akik talán olyan magasak sincsenek mint Te. Mégis magabiztosak és a közönség imádja őket. Az önismeret sokakon segített már, mondhatni nagyon hatásos dolog, amire egész iparágak alakultak, szóval szakemberi segítséget is igénybe lehet venni hozzá, hogy rájöjj, milyen kényszerképzetek blokkolnak a háttérből. Hosszú távon biztos hogy megéri, nem csak a nők terén leszel sokkal sikeresebb, de minden téren.

2017. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!