Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős ember miért keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős ember miért keresi a társaságom?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerem, már első pillanattól izzik a levegő köztünk. Családos ember, nem nyitunk egymás felé, mégis mindenféle indokkal rám ír, feltűnően kedves, figyelmes, érdeklődik irántam. Udvarol, bókol stb. Hogy tudjam meg, mit akar? Nem akarok rákérdezni, hogy miért csinálja, mert lehet, félreértem, és nem akarok hülyét csinálni magamból. Mik azok a jelek, amikből egy nő biztosan tudja, hogy a másik akar tőle valamit.
2017. szept. 3. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom,hogy valószínű csak meg akar d.gni, szeretőnek akar. Ignoráld teljesen!

Hálátlan szerep a szeretőség..

2017. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A házasságkötés sokaknak nem egy lezárás, hanem új lehetőségek nyitánya egy stabil kapcsolat mellett.
2017. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez az ,,izzik a levegő köztünk"azoknak a kedvenc kifejezése,akik szívesen szexelnének egymással.Szóval kívánjátok egymást,minden más csak rizsa.Minden kis beszélgetés egy-egy lépés egymás felé.A kérdés,te mit kezdesz a helyzettel.Aláfekszel és második leszel,vagy leállítod,esetleg simán csak elkerülöd.Neked kell döntened,ész vagy szív.Ám ha a puncid irányít,abból sok jó nem sül ki.

Egyébként mindezt minden rosszindulat nélkül írom neked.Tudod,az ember gyakran kerül hasonló helyzetekbe.Olyankor kell mérlegelni,hol a határ.Ezt én is jól tudom,tapasztaltam.

2017. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év? Egy nős ember engem sok évig próbált becserkészni, érdeklődni irántam stb. A szeretője lettem,hiba volt. Ezt csak arra írom,hogy a 1,5 év ilyen szempontból nem "húdenagy" idő.
2017. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Istenem??!

Ennyire ostoba vagy kérdező vagy csak tetteted?!!

A pi.ádat akarja ,jól megrakni azt akarja!!

Mlgis mit akarna szerinted...

2017. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A sok erkölcscsősz válaszadótól kérdem, az miért nem alternatíva, hogy a fickó egyszerűen csak élvezi a beszélgetéseket és a levegő izzását? Ha meg szex lesz belőle, csak arra kell odafigyelni, hogy ez csak alkalmi legyen. A szerető szerep tényleg hálátlan dolog és feladni egy, amúgy jó, házasságot szintén.
2017. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!