Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha ti megláttok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti megláttok a villamoson egy nőt akinek lila a haja, akkor nem gondoljátok, hogy"Jééézusom! ":D?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, ez a szín egy csomó unszimpátiát vált ki, ezért nem tudom beszínezzem-e ilyenre a hajam.

Pedig csak ideiglenes, pár mosással kimosható színben gondolkodom.

Nem akarom hogy lila hajat kapjanak az emberek, elég ha nekem az van. :D


2017. szept. 3. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kb tükrözi a tipikus átlagmagyar hozzáállást a hozzászólók többsége, szóval ha van benned tendencia, hogy érdekeljen random vadidegenek véleménye, akiket jó, ha egyszer látsz életedben, akkor tényleg jobb nem kipróbálni semmi újat.
2017. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Most a pasiknak festeted be a hajad, vagy magadnak?

Ha nem ilyen a stílusod, és nem tudod mások véleményét eléggé lesz*rni, akkor ne festesd be.

Ha viszont igazán vágysz rá, akkor nyugodtan... Az igaz, hogy inkább fiatal korban divat, de van pár pasi, akinek hasonló az ízlése. Nem a többségnek, de hidd el, párt akárhogy lehet találni.


Ja, és nem unszimpatikus, hanem antipatikus. ^^


21/L

2017. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy, ha jól néz ki, akkor azért nézem meg, nem a haját fogom bámulni.
2017. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!