Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni teljesen az első szerelmet?

Figyelt kérdés

A legrosszabb hogy egyoldalú volt, de akárhányszor lett volna más párkapcsolatra lehetőségem, mindig visszaléptem, mert bűntudatom volt hogy még mindig az a srác jár a fejemben, és nem az akivel éppen vagyok.

A másik gond, hogy lelkileg ugyan nem jutottam túl rajta, viszont a testi felére meg érzem hogy szükségem volna... most lenne egy másik fiú aki szimpatikus, és talán (és ezen azért hangsúly van) örülne nekem, de rohadt félénk, őt viszont szintén nem akarom kihasználni... :\ és persze a "talán" miatt benne van a pakliban hogy visszautasít még ő is, akkor meg tényleg lehúzhatom magam a retyón :D

Mit tennétek a helyemben? nektek ilyesmi miatt nem volt bűntudatotok?


L/21



2013. aug. 24. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok ember direkt kapaszkodik a múltba, pedig simán el lehetne felejteni, sőt már te is lépnél tovább, csak az inged ujját még odakötözted a kis képzeletbeli dolgodhoz.... Igen, el lehet felejteni.


Nem kell senkit kihasználnod. Nem kell semmit ígérned senkinek, csak érezd jól magad mással. Nem kell szexelned, nem kell szerelmet vallanod, és mindent elmondhatsz neki...

2013. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nektek ilyesmi miatt nem volt bűntudatotok?-Legyél te is olyan mint a többi érzéketlen riba.c,es használd ki a férfiakat,bűntudat nélkül.
2013. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem. De megtamnulsz együttélni az emlékkel, és lezárni, nyitva egy uj fejezetet.
2013. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Olyan 13- 14 eves lehettem, amikor meglattam valakit es rogton beleestem, aki persze tudomast sem vett rolam. 17 multam, mikor legeloszor csokoloztam- a srac unokatesojaval, mert igy talan... Addig semmifele kapcsolatom nem volt fiukkal, nem mintha nem lett volna ra lehetosegem, de nem akartam senkit kihasznalni, felejtonek hasznalni.

Ezek az idok elmultak... most 25 vagyok. Szeretoje voltam egy nos pasasnak, de nem birtam a bujkalast igy kozben ismerkedtem masokkal is. Most alakul valami egy masik sraccal, kozbe szakitottam a nossel, kozben remelem, hogy az uj majd kiveri ot a fejembol. Nem mondom, hogy nincs buntudatom, de az ember nem mindig tud parancsolni az erzelmeinek, ha egyaltalan lehet ezt...

A helyedben mit tennek? Az elso sztorimbol okulva nem pazarolnek egy percet se valamire, aminek semmi ertelme. Engedd el magad, lazits, erezd jol magad... ennyi. Tudom, konnyu azt mondani, de igy a legjobb neked, ha elfelejted ot.

2013. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

néha néha már úgy érzem hogy kibogoztam azt az ingujjat, de persze ez csak addig van amíg nem futok vele össze valahol... utána jön a hasztalan reménykedés megint . már négy éve megy ez a hülye játék :\


a "Nem kell szexelned" résszel pont ez a baj, hogy ez az egyetlen dolog ami rákényszerít(ene) hogy magamhoz engedjek valakit...és bár fogalmam sincs hogy bele tudnék-e szeretni a másik srácba, "érzéketlen rib.ncként" pedig nem akarom tönkretenni, senki sem érdemel ilyet... bár tényleg lehet ez kellene, fene a jó szívemet... >.<

2013. aug. 24. 21:10
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es: de hogyan tudtál mégis túllépni azon, hogy lényegében átversz embereket? ne érts félre, ezt nem szemrehányásként írtam, a legtöbb ismerősöm is így kezeli a dolgokat, de nekem valahogy nem megy... mi a titkotok? :D
2013. aug. 24. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet soha elfelejetenni,csak egyutt elni az emlekekkel,ami meg nem sikerult nekem.En 4 es felig jartam egy fiuval aztan nagy nehezen de szakitottunk...o is hibazott meg en is de ennek ellenere szeretuk egymast,de vegul egy elhamarkodott dontes miatt szetvaltak utjaink.Azota eltelt 4ev es ferjhez is mentem es gyerekem is van...neki is komoly kapcsolata van mar 2 eve.Messze élunk egymastol de ha egy evbe egyszer ossze futtunk akkor is osszegyulik a konny a szemembe es latom rajta hogy o is felfal a szemevel.....de tudjuk hogy mar keso es nem lehetunk egymasse.A ferjem tudd rola es mindent megtesz azert hogy elfelejtsem tobb-kevesebb sikerel,persze neki nem mutattom ki hogy ne bantsam meg.A ferjem is nagyon jo ember....masok szerint talan meg jobb,mint "õ" volt,de nekem meg is hianyzik valami belole......de probalom elfogadni ot olyannak amilyen...a regit viszont soha nem tudom elfelejteni...minel jobban akarom annal jobban erosodnek az emlekek....

Sokan elfognak most itelni ezert a hozzaszolasert,de senki sem itelkezhet valakirol,ha nem elte at amit az illeto atelt!

2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg még 10-20 év, és túl leszel rajta. Vagy elfogadod, elengeded.. szóval meghatározó lesz még egy darabig.


Fogadd el, és ÉLJ.

2013. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem sikerült..hajrá :) 16/F
2013. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7es: megértem a helyzeted hogy végül így mentél férjhez, mert nagy ő ide vagy oda, törődésre, szeretetre mindenki vágyik, amit a férjedtől megkapsz, és gondolom ő is tőled. a legtöbb párt valószínűleg a kialakult kötődés, szeretet, nem a lángoló szerelem tartja össze.


És igazatok van,ahelyett hogy állandóan azon gondolkodom hogy más emberek mit érezhetnek, inkább élnem kellene, ahogy jólesik, és amíg lehet. :)

Csak vegyem rá magam erre :D

2013. aug. 24. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!