Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak nagy többségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nagy többségének a formásabb, természetes nők tetszenek, miért az üresfejű plázacicákat bámulják meg az utcán meg miért uzánuk nyáladzanak?

Figyelt kérdés
Minden fórumon meg élőben is hangoztatják, hogy nekik az ilyen kivakolt, agyonszolizott, üresfejű műnők nem kellenek mégis ha elmegy mellettük egy olyan az utcán, forognak utána, mint a tojógalamb. Ha elhívná őket valahová egy normális nő meg egy ilyen csinált "szépség" már mindjárt persze, hogy üresfejű bombázót választják és még dicsekednek is vele, hogy mekkora jó nőjük van. Sokan még a párjuk mellől is megbámulják az ilyeneket meg keresik a társaságukat. Most akkor mi az igazság? Ha nem az tetszik, miért azt nézik meg miért azt választják? Mert az ilyeneket sosem látni egyedül. Meg a normális, értelmes férfiak is ezek után a tömegcikkek után nyálaznak, értük bolondulnak aztán meg a normális nőknek sírják el a bánatukat ha átveri őket ez a sok pénzéhes kis ingyenélő. Vagy a normális természetes nők csak arra jók, hogy főzzenek, mossanak, takarítsanak meg kipotyogtassanak pár gyereket? Tényleg ilyen undorító hazug világban élünk?

2017. szept. 5. 10:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Minden pasinak bejönnek a cicababák, csak vannak, akik tisztában vannak azzal, hogy nem érnek fel egy ilyen nőhöz, ezért elnyomják magukban a vágyaikat. De ne legyenek kétségeid, ha tehetnék, úgy ott hagynák az átlagos nőjüket egy ilyenért, mint eb a sz.rát.
2017. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De mi olyan jó bennük,mikor nem is igaziak?És miért kell kihasznàlni a normális lányokat?Mert a műcsaj nem hajlandó takarítani,mert letörik a körme, valaki cselédkedjen ha már anyuci nem akar?
2017. szept. 5. 18:46
 13/25 A kérdező kommentje:
Aztán meg ha rájönnek,hogy a plázacicáknak csak a pénz kellett ami idővel elfogy és lelépnek mert nem tudnak shoppingolni menni,megy mind a kikosarazott normális lányokhoz sírni
2017. szept. 5. 18:50
 14/25 anonim ***** válasza:

Ugyan már.

"De mi olyan jó bennük,mikor nem is igaziak?"

Szerinted akkor ki az "igazi"? Mert a festett haj nem igazi. A smink sem igazi. Meg a push-up melltartó és társai sem azok. Akkor te eldöntöd, mi oké és mi nem az?

2017. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Na most ha a plázacica(az milyen?)(jó alakú nincs rajta minimum 20kiló plusz?)takarít nem műkörmözik akkor végre normális?Hozzáteszem F vagyok 183/75-77 vagyok 44évesen.Egyszer volt,hol nem volt egy 167/45 lány igaz szegénnyel nem sokat tudtam beszélgetni mert hát olyan volt.
2017. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Vagy akkor is járnátok velük, akkor is jó nőnek tartanátok őket, ha lemosnák a 20 kiló vakolatot magukról, ha leszednék a push up melltartójukat meg a műkörmüket meg kiszednék a póthajukat, lemosnák a körömlakkjukat, abbahagynák a szolizást, vagy ne adj Isten felszednének pár kilót?
2017. szept. 5. 21:34
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát ha alapból is felállt rá a farkam,akkor lehet igen.Utálom a vakolatot
2017. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A 30-40 kiló vakolattal van a baj
2017. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

"Minden pasinak bejönnek a cicababák"

Jajj de szeretem az ilyen általános igazságot megmondó embereket :DD

Akkor elregélnéd nekem, hogy a párom, aki nagyon jó pasi, miért nem olyan lányoknál próbálkozott soha, miért velem van, aki abszolút nem vagyok cicababa? Szeret szenvedni, vagy mi? :DDD

NEM minden pasinak az olyan nők jönnek be. NEM LÉTEZIK olyan nő, aki minden pasinak bejön.

2017. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%
19, leírtam, nem tűnt fel? Azért, mert tudja, hogy nem elég jó pasi egy cicababához. Szövegértés nem az erősséged.
2017. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!