Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedtek amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtek amikor zavarban vagytok?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy egy számomra is szimpatikus ember zavarban van, vagy csak jégből?

2017. szept. 6. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Röhögök mindenen, hülyeségeket beszélek és dadogok (amúgy nem vagyok beszédhibás)

23/L

2017. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zakatol a szivem, rohogok, vigyorgok ossze vissza beszelek es elvorosodok. Jo dolog
2017. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok,ha először találkozok erősen szimpatikus nővel akkor én is lefagyok,össze vissza beszélek. Ha már ismerem akkor pedig az egyébként nem létező lehető legjobb formámat adom.Szinte teljesen megváltozok kihúzom magam határozottan,artikuláltan ,de kedvesen viccesen viselkedem.Amúgy elég közönyös vagyok általánosságba.
2017. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha igazán zavarban vagyok, vagy hadarok, mint állat, vagy épp ellenkezőleg: két értelmes mondatot is nehezen rakok össze.
2017. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat mosolygok, nevetek, hadarok, birizgálom a hajam, néha elpirulok, néha pedig az is nehézséget okoz, h a szemébe nézzek :D
2017. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!