Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem hiányoznak a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem hiányoznak a régi szép idők, amikor jókat lehetett itt levelezni?

Figyelt kérdés
Ma már esélytelen.
2017. szept. 6. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
De. Régen tök sok lánnyal lefeküdtem innen, ma már nem is válaszolnak...
2017. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11


Lehet azért nem válaszolnak már, mert találtak olyat, aki nem csak lefekszik Velük.

2017. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azok voltak a jó idők :D Az akkori regem tele van rengeteg levéllel, sokakkal hosszabb ideig (amíg ki nem tiltották őket), meg a kismillió "táncolni fogok a sírodon" meg "hogy a görcs rángasson fel emeletről-emeletre" szóval ilyen kedves dolgok, hogy dögöljek meg.


De azok vicces idők voltak. Sosem térnek már vissza. Hamarosan itt is átveszik a hatalmat az 1995 után születettek és akkor ez sem lesz több, mint egy nemkutya vagy trollfész kommenttábor.

2017. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

#12


Ja, mert aki így ír az csak azt akarja, mi? Biztos azért leveleztem mindenkivel fél évig, vagy tovább is, mert "csakasztakartam". Primitív hozzáállás. Esetleg paranoid femináci.

2017. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#12


Ja, most látom, hogy #11 tényleg azt csinálta... Gott in Himmel...

2017. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kapcsolatom is lett innen. Kettő is. :)
2017. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#14


Nem érzem magam feminácinak.😊 De egy ilyen kommentre nem tudtam mást írni...ennek a válaszolónak csak a szex volt az egyetlen mozgatórugója a válasza alapján.Fáj neki, hogy körülötte komolyabbá válhattak a régi szexpartnerek, ő nem tudott lépést tartani Velük.

Paranoid sem hiszem, hogy lennék...bár 20 év alatt nyomott hagyott rajtam a sok negatív tapasztalat.Ma már másképp látom az embereket.Emiatt paranoid lennék?

2017. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17


Írtam lentebb, hogy nem olvastam el rendesen #11-et. A lefeküdést levelezésnek láttam elsőre, de így hogy azt írta sokka rosszabb...

2017. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én pedig írtam, hogy két kapcsolatom is lett innen...
2017. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Tizenhármas ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz :D Nekem is hiányzik, de változott az oldal is, a közösség is.
2017. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!