Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 fölötti Nők! Ti megnézit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 fölötti Nők! Ti megnézitek a helyes 16-18 éves fiúkat? Esetleg fantáziáltok róluk, hogy milyen lenne velük?

Figyelt kérdés
Ahogy a férfiak is megnéznek egy csinosabb 16-18 éves lányt, úgy Ti is megnézitek magatoknak a fiatalabb korosztályt? Korotokat is írjátok le legyetek szívesek! :)

2017. szept. 7. 12:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
Nem, es a 25 feletti / koruli srachaverjaim se nezik meg a 16 eves kislanyokat :D A 18 es felettieket mar inkabb. A fiuk meg 18 evesen is kepesek 15-nek kinezni. A 20 felettieket nezem meg maximum.
2017. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2017. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Még csak 23 vagyok, de nem nézegetem a kisfiúkat :D Barátnőim 25 fölött vannak, ők is inkább 25-30 közötti pasik iránt érdeklődnek.


Mit akarna egy felnőtt ember egy gimistől? (Tök mindegy, hogy a férfi a felnőtt, vagy a nő)

2017. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ha nagyon feltűnően, kirívóan helyes, azt talán észreveszem, és megállapítom magamban, hogy egyszer majd milyen jó pasi lesz belőle, de ennyi. Nem fantáziálok gyerekekről...
2017. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Gyerekek. Pelenkásnak látom őket csörgővel, cumival.


28 vagyok

2017. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%

Egy 16-18 éves fiú még inkább csak kamasz. Arcra, testre és legfőképpen gondolkodásra! Semmi olyan férfias tulajdonság nincs meg bennük, ami miatt egy felnőtt nő számára érdekes lehetne.


A fantáziálásról annyit, hogy a többségünk pontosan emlékszik, hogy az első, hasonló korú pasija miket bénázott az ágyban, miközben meg volt róla győződve, hogy egy isten az ágyban. :/

Hát soha többet!

Akkor még szép volt, jó volt, meg szerelmesek is voltunk, de ha csak önmagában egy 16-18 éves kamasz "szexuális teljesítményét" nézzük a maga valójában, az egyáltalán nem ad okot az ábrándozásra.

Tudod, nekünk nőknek nem elég, ha jól néz ki meztelenül és fekszik mozdulatlanul.

2017. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2017. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes ezeket hallani. Anyàmnak csak 6 munkatàrsa càfolja meg itt a vàlaszok többségét.
2017. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nekem azok gyerekek, eszembe sem jut férfiként tekinteni rájuk, gyerekekről pedig nyilván nem fantáziálok. 36 éves vagyok és házas.
2017. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én mikor egykorú voltam velük, akkor is irtóztam a kisfiús fiúktól.
2017. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!