Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főképpen lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképpen lányok véleménye érdekelne, ti mit gondoltok, mit tennétek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, viszont a tesói állandó vita forrást nyújtanak. Jelenleg a bátyja az aki borsot tör az orrom alá. Körülbelül karácsonykor kezdődött már ez. A Karácsonyt a barátom családjával töltöttem. Ez a fiú tesója, már akkor olyanokat mondott a páromnak, hogy a csajok jönnek mennek, de a testvérek maradnak, minden nő egy k***a. (Tudni kell, hogy ezzel a tesójával a párom alig beszél, mert külföldön dolgozik, és miután én voltam mindig a párom mellett mikor baja volt, és senki más, felé se néztek, ezért nagyon rosszul esett ez a mondat.) Utána még fokozta ezeket a mondatokat, többek közt lealázva az ő saját barátnőjét is akivel már több mint 6 éve vannak együtt. Szinte mindenki tudja a családból, hogy szegény barátnőjét már feltehetően többször megcsalta, és van egy lánya is az előző kapcsolatából. Állandóan más lányokról, és testükről beszél a páromnak ráadásul előttem, most pedig barátomnak olyan videót küldött ahol egy csaj levetkőzik meztelenre és kelleti magát meg szexuális dolgokat csinál magával, úgy érzem direkt azért csinálja ezeket, hogy engem bosszantson. Én már elmondtam neki, hogy ez engem zavar, de arra annyi volt a válasza, hogy megölelt meg elkezdett puszilgatni, mert természetesen akkor is fogyasztott alkoholt..a páromat nem nagyon érdekli ez az egész, de mikor mesél más lányokról azért látom, hogy párom eléggé figyelmesen hallgatja ezeket a dolgokat, és nagyon kellemetlen. Ti mit csinálnátok még, hogy tudatosuljon ebben az emberben, hogy ne küldjön más lányokról képeket a barátomnak, ne meséljen direkt olyan dolgokat amikről nem illene? 21/L vagyok, a barátom 22 éves, a tesója pedig közel 30.
2017. szept. 8. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

voltam hasonlatos szituban exemmel, az öccse gyűlölt engem, és folyton azt hangoztatta hogy a csajok csak alkalmi dugópartnerek, kefélgessen amíg még kíván de idővel nézzen más lány után, párszor tett olyan megjegyzéseket is hogy miért is nem haltam még meg balesetben vagy a motoron ülve (az exem, én is meg az öccse is motorozunk) meg hogy semmilyen szerelem nem tart eléggé..szóval voltak durva dolgok. közben meg ő is küldözgetett tovább az exemnek meztelen képeket a csajoktól akik neki küldék a képeket...


mi végül nem nagyon tudtuk megoldani a dolgot, a srác egy idióta volt, nem lehetett vele beszélni, meggyőzni, semmi. a vége az lett hogy én teljesen elszakadtam a családjától, nem találkoztam velük többé, de párom persze ott volt vele, és végül ez is közrejátszott a szakításban

2017. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerülném a testvér társaságát és tanácsolnám a páromnak is. Amúgy a csajos videó annyira nem para, még csak 22 a barátod. Amit viszont rád mondott, az igen.
2017. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!