Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbixo kérdése:

Ti mit tennétek a helyében?

Figyelt kérdés
Adott egy nagy lehetőség arra, hogy kiköltözz a barátnődhöz Németországba. Bútorozott albérlet, segítség, minden adott. Annyi az összes teendő, hogy leteszed a feneked és megtanulsz egy pár alapdolgot németül, egyebeket. Nem vagy nagyravágyó, meg vagy elégedve az életeddel csak annyi a bibi, hogy a barátnő külföldön lakik. Te kimennél utána és tanulnál vagy hagynád az egészet?

2017. szept. 9. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdés. Én mennék.
2017. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te szimplán h..lye és lusta vagy!


Tudod mit? Nem kell semmit se tenned az életben, csak nyisd ki a szádat, hátha a sült galamb pont a te szádba fog belerepülni.

2017. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha idehaza tényleg nincs senkim, párkapcsolat, gyerek, egyéb olyan tanulás amit nem ártana befejezni, tulajdonképpen semmi akkor én már pakolnám össze a motyokámat, szereznék tankönyvet vagy valami irományt amiből tudok tanulni és már indulnék is.

Gyakorlatilag ha lenne ilyen bombabiztos lehetőségem én már azt kérdezném hogy mikor indulhatok, nem pedig otthon gondolkoznék. Már csak nyelvtanulási szándékkal is mennék az mindig jól jön.

2017. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második, én lány vagyok. Az érdekelt más hogy gondolkozna az én barátom helyében. Úgy vettem, hogy neki szólt. ;)
2017. szept. 9. 20:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nekem lenne ilyen lehetőségem én is kihasználnám. Csak felmerül bennem a kérdés, hogy eléggé szeret e ha már ennyire sem képes. Nem jelent még az sem motivációt számára, hogy újra együtt lehetünk.
2017. szept. 9. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak tényezők, amitől függ. Szeretem-e annyira, h feláldoznám érte a mostani körülményeimet; a mostani életemet; őérte eldobni-e
2017. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nnn888 válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Barátnőm itthagyott mikor össze költözhettünk volna már 2 alkalommal és még én vagyok a szar meg hogy nem szeretem igazán ha nem követem.. A pénz nem minden. Vélemény?
2017. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!