Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kezd megszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kezd megszeretni vagy csak manipulál?

Figyelt kérdés

21F vagyok, bocs, hogy ide írom, a lány csak 18 lesz 1 év múlva, de felnőttek véleménye érdekel, mert én már nem tudok egyszerűen kijönni a lányból.

Ő kezdeményezett nálam, de mindketten tudtok első pillantáskor, hogy kellünk egymásnak. Ezt meg is beszéltük, hogy látta a szemembe, hogy nem közömbös, én is pont így éreztem. Találkozgattunk, harmadik találkozón már együtt filmeztünk, negyediken már több is volt jóval.. Igazából ekkor még meg sem beszéltük, hogy együtt vagyunk, csak kavartunk, megbeszélni 2 hete történt, hogy legyünk akkor együtt. Élőben sosem kapok semmi jelet tőle, magától nem ad csókot, csak, ha én akarok, néha bújik csak hozzám, sőt, csípkelődik, passzív is sokszor, inkább többször passzív. Pár napja viszont megláttam, hogy kettőnket rakott ki a telefonjára a képernyőre, közösségi oldalakon is pl instán oda írta a nevem és egy szívet, ami tipikusan azt jelzi, hogy velem van. Facen is rakott ki képet rólunk, ugyan csak a napjához, ami 1 napig látható, de kirakta, megmutatta másoknak, hogy együtt vagyunk, már felvállal lazán, nem keres más pasit. Oké, óvodás dolgok ezek, de egyszerűen élőben nem ez jön át. Szép és jó, hogy így megmutat a világnak, hogy együtt vagyunk, de még egy szeretleket sem hallottam tőle. Jó, én sem mondtam, de valamiért úgy vagyok vele, ha én mondom ki elsőnek, akkor "behódolok", átadom az irányítást stb.. Nincs köztünk semmi feszültség, mondhatni jó a kapcsolat(meglepően jó, ahhoz képest, hogy vele egykorú lányok szörnyen éretlenek voltak és állandóan problémáztunk a kapcsolatban, ő lehet érzelmileg éretlen???), vannak találkozások is meg minden, szóval ilyen téren nincs probléma, csak nem érzem, hogy szeret engem, nekem nem mutatja ki, miközben a külvilágnak ezt mutatja. Nem vagyok se pénzes, se modell, hogy ezért lenne velem, szexelni meg bárkivel tudna, szóval ez sem kifogás. Nem értem, hogy miért nem közeledik hozzám és kezel úgy, mint a párját. Kb mintha haverja lennék, csak extrákkal. Pedig ő akarta, hogy lépjünk egyről a kettőre, azt mondta, hogy ő engem akar. Miért van ez? mit tegyek?


2017. szept. 9. 21:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, a manipulál részt azért írtam oda, hogy arra gondoltam, hogy lehet totál maga köré akar csavarni és megfogni érzelmileg valami célból? De ebből nem értem mi előnye lenne és nem hiszem, hogy egy 17 éves lány ennyire értene ehhez.
2017. szept. 9. 21:16
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Persze, hogy manipulál. 😊

Egy 17 éves lány már lazán képes erre.

Ezt jelzi, h írtad, h ő kezdeményezett, meg igazából ő irányít ("lépjünk egyről a kettőre").

2017. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: kommunikáció. Közöld vele finoman és tapintatosan ezt amit leírtál,mert az,hogy itt találgatsz és gyártod az összeesküvés elméleteket az nem segít és nem fog megváltozni emiatt a lány.


Saját vélemény: az,hogy kirak pár képet akár nagyképűsködés is lehet,amolyan "van pasim bibibí" jellegű,de ugyanennyi erővel csinálhatja szeretetből is. Ha felvállal valóban nem rossz csak látod kétoldalú penge ez. A másik az érzelem kimutatása. Lehet,hogy neki ez még túl új,vagy gyors vagy csak szimplán nem az a fajta. A passzivitásra is lehet ez igaz. Mindenesetre meg kell vele beszélned mert ha ez így marad az nem lesz túl jó egyikőtöknek sem.

2017. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az egyrol a kettore lepest ugy hozta fel hogy en dontsem el hogy hogy legyen de o engem akar.

Igen ezert sem akarom meg felhozni temanak ezt hogy lehet neki ido kell meg ahhoz hogy kimutassa es megnyiljon felem. Ezert nem akarok elkezdeni nyavogni hogy nehogy ez rossz pont legyen nala hogy eroltetem hogy kelljek neki..

2017. szept. 9. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:

A "maga köré akar csavarni " kijelentéseden jót nevettem...:D...Mi vagy te?!...Sál?!!!...:DD

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, 2 oka lehet a lány viselkedésének.

1.Vannak olyan emberek, akik a párkapcsolatukat szeretik megtartani maguknak, akkik úgy gondolják, hogy a páruk és ők közti intimitás nem tartozik másra. Részemről én is ilyen vagyok, azt hiszem ez a korral sokoknál kialakul...A facebook az más, a ti korotokban ez társadalmi elvárás, h aktuális kapcsolati állapotod mindenkinek megmutasd...Gondolom nem intim képeket takott ki rólatok, hanem normálisat.Főleg tiniknél, kell a visszajelzés.

2.:Ez a valószínűbb: A lánynak (és írásodból ítélve neked is) kevés tapasztalata van a párkapcsolatokban. Gondolom, te vagy az első komolyabb kapcsolata.Mint mindent, ezt is tanulni kell és lehet. Az egyik válaszoló jót írt, beszéljétek át a dolgokat. Lehet neki fel sem tűntek ezek a problémák, amik téged zavarnak. :)

2017. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem meri kimutatni meg az erzeseit es var h te kezdemenyezz inkabb hiszen uj neki az egesz biztos jol erzi veled magat es egyre jobban alakulnak az erzesei hiszen akk nem vallalna fel teged. Annyi lehet szerintem h csupan buszke es biztosra megy fel h csalodni fog

23/ N

2017. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 komoly kapcsolata volt elottem ahol megcsaltak es nagyon osszetort. Vagyis en ezt latom rajta es eselyes hogy fel megnyilni ezert. Probalok akkor en kezdemenyezni es ha akkor sem fog tortenni semmi akkor rakerdezek.
2017. szept. 9. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te ugyanúgy nem kezdeményeztél eddig? Akkor miért csodálkozol, lehet pont úgy van veled, mint te vele. Nem érti miért nem kezdeményezel fiú létedre, ezért bizonytalan benned, pont mint te most ő benne.
2017. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Basszus te vagy a ferfi akkor kezdemenyezz

Mond neki h szereted - ki a franc meselte be neked azt h ez behodolas ????

17 evesen elegge tapasttalatlan az ember lanya ergo ha mar idosebb vagy vezesd

Van olyan akiben lassabban alakulnak ki az erzelmek (nekem is kell tobb honap mire igazan beleszeretek valakibe)

Ha ety rossz kapcsolatbol lepet ki akkor lehet azert sem mer lepni mert fel h ugyan ugy jar majd ez a tepjes bizalom hianya - ezt neked kell orvosolni ! Adj bizalmat h visszakapd

2017. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elég nehezen tudom rávenni magam arra, hogy kimondjam, hogy szeretem, miután sokszor úgy viselkedik, mintha az ellensége lennék (pl: Mondom neki, hogy életem, erre viszontválasz: Én ne legyek az életed. Vagy: Kikísértem a buszhoz, kérdem poénból, hogy menjek-e vele? "Nem, mára ennyi elég volt belőled." Persze viccesen gondolta, de a hangnem nem olyan volt. Nyilván nem sértődök be ilyeneken, nem mutatom, hogy szarul esik, pedig úgy esik.)

Én vagyok az, aki bújik hozzá, puszilgatja, próbál csókot adni, amit szintúgy nem akar, csak ritkán. Szóval ezek után, ha kimondom, hogy szeretem, úgy érzem, hogy teljesen átadom az irányítást, hisz mindig ez volt. Mikor kimutattam bármelyik exemnek, hogy kezdek érezni, akkor jött a csicskáztatás. Tudták, hogy megfogtak, lehet játszani. ÚGy viselkedtek, mintha találkozni illetve szexelni az számomra egy ajándék lenne, ki kell érdemelni, persze sosem "érdemeltem" ki, miután volt érzelem. Ettől félek.

2017. szept. 10. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!