Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kezd megszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kezd megszeretni vagy csak manipulál?

Figyelt kérdés

21F vagyok, bocs, hogy ide írom, a lány csak 18 lesz 1 év múlva, de felnőttek véleménye érdekel, mert én már nem tudok egyszerűen kijönni a lányból.

Ő kezdeményezett nálam, de mindketten tudtok első pillantáskor, hogy kellünk egymásnak. Ezt meg is beszéltük, hogy látta a szemembe, hogy nem közömbös, én is pont így éreztem. Találkozgattunk, harmadik találkozón már együtt filmeztünk, negyediken már több is volt jóval.. Igazából ekkor még meg sem beszéltük, hogy együtt vagyunk, csak kavartunk, megbeszélni 2 hete történt, hogy legyünk akkor együtt. Élőben sosem kapok semmi jelet tőle, magától nem ad csókot, csak, ha én akarok, néha bújik csak hozzám, sőt, csípkelődik, passzív is sokszor, inkább többször passzív. Pár napja viszont megláttam, hogy kettőnket rakott ki a telefonjára a képernyőre, közösségi oldalakon is pl instán oda írta a nevem és egy szívet, ami tipikusan azt jelzi, hogy velem van. Facen is rakott ki képet rólunk, ugyan csak a napjához, ami 1 napig látható, de kirakta, megmutatta másoknak, hogy együtt vagyunk, már felvállal lazán, nem keres más pasit. Oké, óvodás dolgok ezek, de egyszerűen élőben nem ez jön át. Szép és jó, hogy így megmutat a világnak, hogy együtt vagyunk, de még egy szeretleket sem hallottam tőle. Jó, én sem mondtam, de valamiért úgy vagyok vele, ha én mondom ki elsőnek, akkor "behódolok", átadom az irányítást stb.. Nincs köztünk semmi feszültség, mondhatni jó a kapcsolat(meglepően jó, ahhoz képest, hogy vele egykorú lányok szörnyen éretlenek voltak és állandóan problémáztunk a kapcsolatban, ő lehet érzelmileg éretlen???), vannak találkozások is meg minden, szóval ilyen téren nincs probléma, csak nem érzem, hogy szeret engem, nekem nem mutatja ki, miközben a külvilágnak ezt mutatja. Nem vagyok se pénzes, se modell, hogy ezért lenne velem, szexelni meg bárkivel tudna, szóval ez sem kifogás. Nem értem, hogy miért nem közeledik hozzám és kezel úgy, mint a párját. Kb mintha haverja lennék, csak extrákkal. Pedig ő akarta, hogy lépjünk egyről a kettőre, azt mondta, hogy ő engem akar. Miért van ez? mit tegyek?


2017. szept. 9. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha csalódott akkor érthető a viselkedése de azért megértem a te viselkedêsedet .Lehet hogy idő kell neki és neked is mintő ugy te is csalódtàl sokat .Sztem beszéljétek àt a dolgokat alaposan mert lehet hogy ő csak a rossz pasit latja benned igy meg félreértésből szakitani veszekedni felesleges .
2017. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólásod alapján olyan, mintha megkapta volna feladatban hogy legyen egy pasija, és most ezt csinálja, mint valami munkát. Nyilván a külvilag felé is ezt kell kommunikálni, ezért vannak a képek. Szerintem leszbikus.
2017. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Most ezen agyalok már 2 órája. Istenem.. Sok csávója volt már, meg amúgy is ő kezdeményezett nálam, nem ebbe bele se gondoltam. Látok rá esélyt, viszont, ha nem is az, akkor mutogatásra kajak jó lehetek. Adok még pár napot és elbeszélgetek majd vele, hogy úgy érzem, mintha udvarolnék a kezdetek óta, csak nincs sikernek látszata, úgy érzem, mintha a spanja lennék extrákkal. Ma is próbáltam csókolni többször is, 1 szájra puszi és fordul is el, vagy alapból elfordulva ül, hogy ne is tudjak a szájára se csókot se semmit..
2017. szept. 11. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!