Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az ex baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az ex baratno keptelen elfelejteni baratomat?

Figyelt kérdés

9 honapig voltak egyutt,de a csaj ossze-vissza irogatott mindenfele pasiknak facebookon amit baratom megelegelt es majus vegen szakitottak.

A csaj ekkor eloszor baratomat zaklatta napi szinten,aztan mikor letiltotta akkor baratait,kollegait,ismeroseit csesztette,kepeket kuldozgetett nekik magarol es odairta hogy "csak hogy lassa mit veszitett".

Nem hagyta beken baratomat es az osszes ismerose elott leegette hogy ilyen exe van.De tenyleg meg azokra is rairt akiket nem is ismert...

Mikor mi osszejottunk julius kozepen,akkor ram irt a csaj hogy "szia katom te vagy xy uj baratnoje,mikor jottetek ossze? Hol laksz? Hol ismerkedtetek meg? Na mindegy,sok sikert aztan majd meglatjuk mi lesz 😉. Ja es a nyulamra vigyazz!" (baratom kisallata amihez a csajnak egyaltalan nincs koze..)

Aztan rairt baratomra a csaj legjobb baratnoje ugyanezekkel a kerdesekkel.Baratom megmondta neji hogy alljanak le mert ez mar zaklatas.

Most 1 hete a csaj mozgositotta az egyik baratnojet aki csapattarsa,hogy kerje vissza a labdajat baratomtol.

Marmint az ex csapattarsa egyszer odaadta a labdajat baratomnak es most az ex csaj ezt a masikat rauszitotta a paromra hogy adja vissza neki ami nem is az ove. A csaj is mondta hogy "raduszitott,hogy kerjem vissza toled a labdamat"

Akkor instan meg mai napig allandoan irja hogy #broken #hearted meg eljarkal meccsekre ahol tudja hogy ott van baratom. Allandoan figyelgeti...Annyira irrital.Mit lehet egy ilyen betegfejuvel kezdeni? Miert nem all mar le? Az elejen eskuszom sajnaltam mert tudom milyen ha szakitanak az emberrel,rohadt szar. Velem is megtettek mar,ilyen az elet,de megsem csesztettem exem eletet meg a baratnojet utana....kiidegel

21/L


2017. szept. 10. 12:26
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Te semmit.

A barátodnak kell végérvényesen lerázni. Ha máshogy nem akkor feljelentéssel.


Azért csinálja ezt hogy mindig köztudatba maradjon egy percig se legyen feledve.

Szóval a mély ignorálás fáj neki a legjobban.

2017. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat nem tudsz tenni. Párod valamennyire le tudja állítani, de ha olyan a csaj, akkor ez sem segít. Páromnak van hasonló exe, ott pl. az ilyeneket, hogy beszélt vele a párom, fejezze már be, csupa pozitív jelnek tekintette, hogy még gondol rá és majd egyszer visszatér...

Szóval mi nagyrészt ignoráltuk (oké, nem mondom, hogy nem rágtam a kefét folyamatosan), ha meg úgy volt, párom semlegesen válaszolgatott neki, ha muszáj volt valamiért.

Egyébként nálunk durvább volt, eleve előttem egy évvel szakított a csajjal és a kettő között volt más, de már mi is egy éve legalább együtt voltunk, mikor így bejátszott ilyet a csaj, hogy elment párom szülőfalujába (kicsi hely, tudod, tipikus pletykás), és előadta mindenkinek, akit ismert, hogy én elvettem tőle az ő szerelmét, de nem baj, mert úgyis vissza fog hozzá térni. Na, akkor mondjuk csúnyán ki lett osztva, bőgött is, hogy miért bántja. Anyósékat azóta is hívogatja amúgy.

Nálunk az idő volt a megoldás, meg a folyamatos lesz*rom üzemmód, lassan négy éve szakítottak, és mostanra már nagyjából felfogta, hogy nem kapja vissza a párom, és úgy ahogy éli az életét.

2017. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ppárod tud tenni ez ellen,ha semmire nem reagál soha, sem te. Egy idő múlva így leáll.
2017. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar azota te is az ex-e vagy
2018. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!