Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem megbetegít. Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem megbetegít. Normális ez, amit érzek?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok már lassan 2 éve. Már nagyon szeretnék párkapcsolatot, szerelmet.

Viszont én nagyon gyakran leszek szerelmes ha csak megismerek valakit aki kicsit is felkelti az érdeklődésemet. Legalább is olyan érzés mintha az lennék, nem tudok enni, lefogyok 2-3 kilot, izgatott vagyok, éjjel nappal várom, hogy írjon a kiszemeltem.

Az a gond, hogy ez így kb 2 hetente van más férfiakkal. Ha nem jön össze a dolog valakivel 2 napig depis vagyok utánna egy kis idővel ugyan ez az érzés. Mindig azt hiszem, hogy ez a pasi lesz az igazi aztán nagyon nem... igen, sajnos nagyon rossz fiúkat választok a legtöbbször még a barátnőim szerint is nagyon gyökereket (izomagy, 0 inteligencia, jó duma szóval a tipikus).

Normális, hogy ezt érzem? Hogy ezen megyek keresztül lassan 2 éve? Az egészségemre nincs rossz hatással ez? Amúgy utálom magam ezért, nem fogyókúrázok, így is elég sovány vagyok és ez pont nem hiányzik nekem.

mit tehetek ez ellen?


2017. szept. 10. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom fiatal
2017. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel 2 éve nem volt senkid nagyon szeretnél már egy kapcsolatot. Emiatt minden új kiszemeltre kivetíted a vágyaid, idealizálod őket. Nagyon szeretnél szeretni valakit és szinte már mindegy is kit.. mint írtad, ha kicsit is felkelti az érdeklődésed, úgy érzed szerelmes vagy belé. Holott ez valójában egy illúzió. Egyszerűen csak elhiteted magaddal, h szerelmes vagy, hogy ő most az igazi lesz. Nem!!! Hidd el, ha majd megismerkedsz valakivel, aki iránt tényleg szerelmet fogsz érezni, rájössz mekkora butaság szerelemnek titulálni ezt a sok mostani illúziót. :)

Próbálj meg ne kétségbeesetten párt keresni. Koncentrálj magadra, a hobbidra, a munkádra,a tanulmányaidra (ha még tanulsz).

Tedd rendbe először fejben a dolgokat. Hidd el, utána lehet, hogy teljesen váratlanul, de be fog toppanni az életedbe egy olyan férfi, aki megmutatja milyen is az az igazi szerelem!:)

2017. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy agyműtét lehet nem ártana de xarni bele.Jelen állapotodban szerintem normális.
2017. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!