Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzem azt, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt, hogy egyre több lány divatból utasítja vissza a pasikat? Meg ha vissza utasítja mért sikk az mostanában?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lol, miket ki nem találnak már itt. véletlenül se a te hibád, inkább bemagyarázod hogy divatból utasítanak el. :D
2017. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én már jó pár éve lógok itt, utolsó két évbe mintha a szakadékon mennék lefelé :)


Kínálatba

2017. szept. 12. 21:40
 13/15 A kérdező kommentje:

11: mivel nem próbálkoztam nála (nem jön be a 14-18) ezért nem tudom mit mondana :)


De nem is érdekel :P

2017. szept. 12. 21:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert köszönhetően a tudatos agymosásnak a média és a közösségi oldalak felől, túl nagyok lettek az igények. A 10/3-as embereknek is minimum 10/8-as nő/férfi kellene.

Ennek köszönhetően ciki lett az átlagos, hiszen mindenki a maximumot érdemli... agyhalál.

2018. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

kb átlagba 10/5-10/8 -re tesznek engem nagyon kevés ember van aki ebből kilóg, persze 10/10-et is kaptam, meg 10/1-et is...

Nincs amúgy nagy elvárásom, ápolt, hiánymentes fogsor, persze nem várom el, hogy 32 fogas mosolya legyen, mert nekem is csak 26 van, mivel kicsi a szám :)

(fogszabályozás miatt ki kellett venni, bölcsességfogak nem férnek el stb...)

másik amit nézek, hogy úgy cakkumpakk ápolt legyen, (értsd ne legyen szaga, a ruhája szépen mosott legyen, ne legyen zsíros a haja, bár ezt megint elnézem ha néha az mert emberek vagyunk,)harmadik meg hogy barna hajú legyen. (utóbbi már azért nem annyira elvárt) én is ugyan ezt tudom kínálni, ha ez annyira nagy "kívánság" lenne akkor baj van a világgal...

2018. jún. 3. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!