Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden nő mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden nő mellett komplexusom?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha objektíven nem sokkal szebb nálam, nem ért el semmivel se többet, nem csinált semmi különlegeset.

Néha úgy érzem, én vagyok a legszánalmasabb nőnemű ezen a Földön.

13-14 éves korom óta így érzek, azt hittem, idővel, ha teszek érte (pl képzem magam, megkeresem, miben vagyok tehetséges, keresek egy munkát, amit nem utálok, külsőre előnyösen öltözködök, adok magamra), változik, de nem változott semmi :(


24n


2017. szept. 13. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiúknàl nincs? Mert önértékelési problémának tűnik.
2017. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz!
2017. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsi korodban sokszor hasonlítottak össze más kislányokkal?

Szerintem valami ilyesmi eredete lehet a problémának.


21/L

2017. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, téged is "jól" nevelt anyád...
2017. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerlek, de megismernélek. :)
2017. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de keress fel tényleg pszichológust.

Nagyjából a béka feneke alatt lehet az önértékelésed, tele kisebbségi komplexussal, megfelelési kényszerrel és társai.

2017. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy mélyebb dolog lehet ebben.


És ha azt nézzük, hogy nőknél jön csak elő, akkor egy másik nő lehet a dologban.


Történt veled kiskorodban valami trauma, amihez köze van egy másik nőhöz? Lehet az bárki... anyud, nővéred, óvónéni, stb..?

2017. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dettó ilyen voltam én is, de az önismeret segített feloldani a komplexusaimat és a gátlásaimat. Ha szeretsz olvasni, akkor ajánlani tudom Eckhart Tolle könyveit.
2017. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló komplexusokkal küzdök én is. Én pl ma voltam családállításon, hogy rájöjjek honnan erednek a negatív szülőkomplexusaim. Részben erre is kitértem az állítás vezetőnek. Ő az alábbiakat tanácsolta nekem:


-Senki sem jobb vagy rosszabb a másiknál.(én ezt kiegészítettem azzal, hogy mindenki egyforma büdöset sz*rik) és nem mellesleg sehol sincs kolbászból a kerítés, csak nem kötik az orrodra a problémákat.


-Kell egy egészséges önzőség(magyarul ne foglalkozz mások véleményével). Nem kell ezzel se túlzásba esni, de a te életedben te legyél az első és ne más.


-Önálló élet(pl másokkal összeállsz és kivesztek egy albérletet)


-Ami van probléma, az nem biztos, hogy igazi probléma(max csak neked), és nem kell a bolhából elefántot csinálni. Végképp nem kell belelovalnod magad.


Nem utolsó sorban próbáld meg elhinni magadról, hogy értékes, szerethető és megismételhetetlen vagy, és egymagad is kerek egészet alkotsz.

2017. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!