Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy mellű csajok vs. Kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű csajok vs. Kis mellűek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a nagy mellű csajokat csak megnézik, és nem akarnak tőlük semmit,fiúk mennyire függ össze ez a két dolog?
2010. máj. 27. 06:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A nő szempontjából szerintem a nagy mell már inkább gond, mint előny..

És szerintem az arany középút a legjobb. De remélem nem csak ennyire tartod magad, hogy ilyeneket kérdezel. Elég lealacsonyító ez a kérdés..

2010. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen tök lapos, egyébként mindegy.
2010. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, a nagy melleket én is inkább csak megnézem.

Az aranyközépút a legjobb, olyan szép formás, se nem kicsi ,se nem nagy, pont tenyérbemászó :)

De a kisebb mellű csajok is vonzanak, azzal sincs baj szerintem.

2010. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Azért meg kell élni, hogy két nagy tejcsárda közé egyszer bedughasd... de a kismellű lányokkal sincs semmi baj. Persze alkattól is függ, egy apró termetű lány pici cicikkel csinos lehet, de ha egy teknősbékahátú tankernek csak két kis háromszög látszik oldalról, az már eléggé viking.
2010. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kis mellet jobban szeretem. :)


20F

2010. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te hallod! Figyel! Nekem volt nagy mellű barátnőm... De akkora van neki hogy belefulladnál! Először azt hittem hogy milyen jó is az, de amikor levette a melltartót és emeleteket zuhantak lefele, nos akkor kicsit elgondolkoztam hogy lehet nem az én zsánerem. Most pici testalkatú, pici cicivel megáldott barátnőm van. És le nem cserélném semmi másra!!!
2010. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kis mellű csajok nem is csajok :) Nagymell és ennyi!
2010. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a kicsi jön be :)azért nem deszka, legyen ott valami de nem kell hogy nagy legyen
2010. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha abból indulunk ki, hogy a vékony lányoknak a természet nem ad nagy mellet (max nagyon ritkán), akkor érthető, miért jött olyan sok szavazat a kismellűekre.

mert glom inkább kicsi cici, de karcsú test, mint nagy dudák, de dundi (vagy kövér) test.

ezt nőként látom így.

2010. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Egy jó segg fontosabb a mellnél.

25/F

2010. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!