Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék férfiként, ha megerőszakolták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megtörtént a feljelentés, a rendőrség keresi a féreg patkányt. A kapcsolatunk négy éve tart,mindketten a huszas éveink elején vagyunk. A barátnőmet holnap engedik ki a kórházból. Természetesen amennyit tudtam és lehetett ott voltam mellette, de nem akart velem kommunikálni, rám nézni is alig. Tartok tőle, hogy mi lesz, ha hazahozzák, és valamit rosszul csinálok? Szeretnék tudni mindent, mert forrong bennem a düh, de tudom, hogy nem tehetem meg, hogy kifaggatom. Testi és lelki fájdalmai is nagyok, és egy nagyon törékeny, 40 kilós lány, de most hozzá érni is félek annyira össze van zuhanva. Lányok, nők, ilyen helyzetet megélt férfiak... mit tegyek, és mit ne? Kap altatót jelenleg és nappalra nyugtatót, illetve egy komolyabb pszichologus felkeresésér is szeretném, ha rábólint ő is.
2017. szept. 17. 00:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos hozzáérnék nem tabu helyeken. Utálhatja magát és bebeszélheti magának, hogy másképp állsz hozzá, ha kerülöd az érintését.


Pl lábujjak, ujjak mehet. Nem tudom, mondjuk mikor ültök egymás mellett és filmet néztek, érjen hozzá a lábad az övéhez. Ha elveszed tőle a bögrét, az ujjaddal az ujjait simítsd meg.


Legyél ott, ha ölelésre vágyna, de ne kezdeményezd, ha nem aktív érintésekben.


Ne kezdeményezz szexet egy jódarabig és ne is ajánld fel neki.


Dicsérd sokat, fejezd ki, hogy fontos neked. Ne faggasd, de hallgasd meg. Ne sajnálkozz. Ezt utálnám. Ne minősítsd a helyzetet, ne mondd, szerinted hol rontotta el, vagy ne kérdezd tőle, hogy szerinte miért történt.

2017. szept. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt kibírjátok kapcsolatilag, akkor jöhet bármi ez már stabil kapcsolat.

Ilyenkor a megerőszakoltban, undor is van nem csak a férfiakkal szemben, de saját magával szemben is a szégyen érzet mellett. Ha nem érsz hozzá vagy nagyon távolságtartó leszel, akkor azt éred el, hogy azt fogja hinni, hogy már nem úgy tekintesz rá mint eddig.

Biztosítsd, hogy nagyon szereted, nagyon fontos neked és ha esténként kéne valahova mennie próbáld meg minél többször elkísérni. Lássa, hogy megvéded és nem vagy te is ugyan az a "szemét férfi". Kedveskedj amennyit csak tudsz (kedvenc csokija, saját készítésű süti, virág). Ne faggasd, de mondd el neki, hogy akármit gondol vagy érez veled megoszthatja és hallgasd is végig. Lehet, ha te ezt amit ide leírtál nekünk és az aggályaid őszintén és nyíltan elmondanád neki, akkor kicsit ó is megnyílna. De nagyon sok türelem kell és pszichológus mindenképpen. Kísérd is el, ne érezze magát egyedül. Szerintem a kicsit nagyobb fokú gondoskodás és a tabu nélküli kommunikáció nagyon hasznos ilyenkor. Ha hallja és látja is hogy támogatod, ott vagy mellette, ugyanakkor bizonytalan vagy, hogyan segíthetnél neki, és ezt el is mondod, akkor az ad egy alapvető bizalmat az irányodba és talán ő sem lesz ennyire távolságtartó veled szemben. Nyíltság nyíltságért elv szerintem itt is működik. Kitartást és mielőbbi felépülést a barátnődnek!

2017. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Mielött az itteni tanácsokra hallgatsz - amik ugyan jó szándékúak, de nem igazán jók, forduljatok egy jó pszichológushoz, aki nemcsak a barátnöddek foglalkozik, hanem veled is, meg veletek, mint párral is. Ö fog tudni olyan tippeket adni, ami tényleg segít nektek.

Ugyanis minden nö másként reagál ilyen esetben és van, akinek az is sok, ha megfogod/megérinted a kezét, és van, akinek szüksége van arra, hogy magadhoz öleld (természetesen csak baráti jellegüen), meg bármi a kettö közt. Van, akinek segít, ha elmondhatja a történteket mindig újra, és van, aki azt sem tudja elviselni, ha csak említést tesz róla bárki.

2017. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
ja persze és senki nem látott semmit, senki nem hallotta h sikitott(?) a nő, senki nem járt éppen arra abban a 10 percben kb vagy több, nem tud a nő értelmes leirást adni a paliról mert természetesen végig háttal volt neki ugye...........aha ok. érthető, csak nem hiszem el, h nem akarta a nő is, ha ezek mind igy vannak :)
2017. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

13assal értek egyet! Keress fel egy jó pszichológust először tedd fel a kérdést neki is! Párod szüleivel milyen a kapcsolatod? Szerintem közösen kell megoldanotok ezt...lehet az anyukájának hamarabb megnyìlik vagy a legjobb baràtnőjének...apás kislány volt akkor az apukàjának!

Első kérdés amit meg kell válaszolj! Kibìrod e van e elég erőd neked hozzá elég dúrva is lehet, újraàlmodja, gyógyszerfüggő lesz, még jobban lefogy önkép testkép zavar..Normális szex évekig nem lesz..m

2017. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy hogyan tudnál segíteni. Megérintheted-e, akar-e beszélni róla...stb. Biztosítsd róla, hogy nagyon szereted, es ketten együtt meg fogjátok ezt oldani. szerintem neked nem kell írnom, mert az írasod alapján tudod, de ne hibáztasd őt, azt erősítsd benne, hogy erről ő nem tehet (ami tényleg így van). egyébként borzasztóan sajnálom :(
2017. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Először is ne kezdj önbíráskodásba! Majd az elkövetőt elkapják és megkapja a kiszabott büntetését. Nincs annál szánalmasabb dolog, mint amikor egy pasi akkor akar keménykedni, miután már megtörtént a baj. Nem akarok flame-elni, de itt vissza is kanyarodhatunk arra, hogy miért nem voltál mellette? Nem volt bűntudatod, hogy te otthon dekkoltál, miközben a barátnődet vártad, amint haza bóklászik? Igazán érte mehettél volna kocsival és nem kellett volna minimális veszélynek sem kitenned a kedvesedet! Az a pasi aki anyagilag megengedheti magának (gondolom te simán, mivel elit környéken laksz), annak huszonévesen már illene a barátnőjével mindenhova autóval közlekednie. Ha én megengedhetném magamnak, akkor nem tenném ki a barátnőmet olyan veszélynek, hogy este sétálás közben valakinek az áldozatául eshessen és állandóan ott ülne mellettem, ha A-ból B-re el akarna menni. Ennyit simán megérdemel bármelyik lány (még az is aki csupán az ismerősöm). Nem akarok veled vitatkozni csak elképesztően felelőtlen vagy. Nem lepődnék meg, ha ezután megrendülne a barátnődnek irántad érzett bizalma. Óriási presztízsveszteség egy pasinak, ha a barátnőjét nemi erőszak éri. Mivel már megtörtént a baj, azt tudom javasolni, hogy támogasd a barátnődet (szerezd vissza a bizalmát) és a családjának is adj meg minden támaszt és lelki segítséget.
2017. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

En csak annyit mondok, h egyikotoknek sem szabad ugy hozzaallni h vege az eletenek. Aki ilyet mond, legyen az baratno, tanar v akarki azt kuldd el az anyjaba. A legtobben felallnak innen es normalis eletuk lesz, ebben kell nekik a segitseg. Amire nincs szukseguk az a veszmadarkodas meg a temetoi hangulat.


Nem voltam ilyen helyzetben, szoval csak otletelek: engem az erintesek nagyon megnyugtatnak. Orulnek ha a baratom hozzam erne, de ugy, ahogyan egy elkoveto biztosan nem tenne: simogatna a fejemet, a hatamat, puszit adna a kezemre, a szememre. Az is biztos h a kutyamat meg a macskamat gyakrabban simogatnam, nekem ezek sokat jelentenek. Ez tenyleg attol fugg h o milyen tipus.

2017. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Istenem de ki tudok akadni a kerdezo hibaztatasan! Nem a Kozel-Keleten vagyunk, ahol a noket allandoan kisergetni kell es aki nem igy tesz az vet az isteni es emberi torvenyek ellen. Ilyenkor sokaknak eszebe jut h "de hat hol volt a ferfi?!", bezzeg ha nem lett volna tragedia csak egy lany panaszat hallanank h "a baratom nem enged egyedul sehova!" akkor megint zudulna a szar a kerdezo fejere, hogy micsoda korlatozo, himsoviniszta, noket lenezo egyen. Ezer es egy ilyen pelda volt mar a gyk-n.


Kerdezo, nehogy magadra vedd ezt! Tudom h amugy is ez jar a fejedben, ilyenkor mindig hibaztatja magat az ember, de nem vagy hibas!

2017. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért lepontozni sem kellett volna, mert egyrészt elmondtam az őszinte véleményemet másrészt én másként gondolkodok, ami teljesen érthető. Oké, nem a közel-keleten élünk, de ha nekem lenne pénzem egy autót fenntartani és lenne barátnőm, akkor alapból bűntudatom lenne otthon ülni este fél 10-kor miközben a barátnőm az utcán mászkál valahol. Azért nem kellett volna sz***ápontozni, mert felhívtam a kérdező figyelmét arra, hogy nem szabad nőket este ennyire kiszolgáltatott helyzetbe hozni. És senki nem lenne hímsoviniszta, ha felajánlaná a lánynak, hogy autóztatja főleg, hogy a barátnője már munkából igyekezett haza, nem pedig privát csajos barinő estre készült menni.
2017. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!