Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék férfiként, ha megerőszakolták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megtörtént a feljelentés, a rendőrség keresi a féreg patkányt. A kapcsolatunk négy éve tart,mindketten a huszas éveink elején vagyunk. A barátnőmet holnap engedik ki a kórházból. Természetesen amennyit tudtam és lehetett ott voltam mellette, de nem akart velem kommunikálni, rám nézni is alig. Tartok tőle, hogy mi lesz, ha hazahozzák, és valamit rosszul csinálok? Szeretnék tudni mindent, mert forrong bennem a düh, de tudom, hogy nem tehetem meg, hogy kifaggatom. Testi és lelki fájdalmai is nagyok, és egy nagyon törékeny, 40 kilós lány, de most hozzá érni is félek annyira össze van zuhanva. Lányok, nők, ilyen helyzetet megélt férfiak... mit tegyek, és mit ne? Kap altatót jelenleg és nappalra nyugtatót, illetve egy komolyabb pszichologus felkeresésér is szeretném, ha rábólint ő is.
2017. szept. 17. 00:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

"nem szabad nőket este ennyire kiszolgáltatott helyzetbe hozni."


Uj jelenseg szemtanui vagyunk, az aldozat-hozzatartozo hibaztatase.


Nem azzal van baj, amit mindasz, hanem azzal hogy ilyen szenvtelenul, magas lorol itelkezve, reszvet nelkul es egy eleg szar pillanatban teszed. Ez a felhaborito, nem a tanacsod.

2017. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Tehát akkor csajos barinő estre menet szabad az erőszak?
2017. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
Pfff na most mit vétettem hogy igy lenullazodtam?
2017. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne hallgass a nyomorultakra, akik még képesek lennének téged okolni!

Le a kalappal előtted, hogy ennyire szeretnél neki segíteni! Szerintem együtt keressetek fel egy pszichológust, ő fog tudni tanácsokat adni mindkettőtöknek, ráadásul ez azért neked is egy trauma - gondolom - amit fel kell dolgoznod.

Szerencsés a barátnőd, amiért mellette vagy! Maradj ilyen, ritka manapság az ilyen férfi, vagy úgy általában, az ilyen pár!

2017. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hogy alakult a sorsotok?
2018. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi újság azóta?
2018. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérd magánnyomozók segítségét és verd agyon a férget, a hülye állatot. Az ilyen az életet sem érdemli meg, mint ez a nemhogy állatnak még növénynek, sőtt tárgynak sem nevezhető lény.
2020. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!