Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy anyu befejezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy anyu befejezze ezt a viselkedést velem szemben?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Anyu nem szereti, mert szerinte csak kihasznál(elvárná, hogy virágot hozzon neki, hogy mindig itt legyen és kedveskedjen, legyen vele aranyos, bizonyítson- szerintem ez mind fölösleges, nem neki kell bizonyítson, hanem nekem), természetesen erről szó sincs, nagyon szeretjük egymást, de anyu az az ember, aki mindenkiben a hibát keresi és senkiről/senkihez sincs egy jó szava. Volt egy beszélgetés a szüleimmel és a barátommal, megbeszéltük, hogy nem szólnak bele, ketten mit csinálunk, nem fognak tiltani, nincs ellenükre az se, ha szexelünk, ezzel szemben anyu folyamatosan tilt, csak hétvégén találkozhatunk, akkor is pár órára és minden hétvégén lemegy a veszekedés, mert nem akar engedni(apu nem tud, mit tenni, nem itthon dolgozik). Anyu pár hónapja szembeállt velem, hogy tudja, hogy le szoktam sz-pni. Mondtam, hogy persze, hol a probléma? Erre kezdett üvöltözni, hogy szégyelljem magam, ez milyen megalázó, szokjak le róla, ő nem így nevelt, undorodik tőlem, ne érjek hozzá, hogy ő nem puszil meg többet, mert hányingere van tőlem, egy pohárból se fog inni utánam, mert egy utolsó sz-pós senki vagyok. Mondtam, hogy jó, megértem, hogy ő nem szereti, de akkor ne szóljon bele, elvégre nem ő kell csinálja. Persze azóta se fejezte be. Ma összevesztünk, és azóta f@ssz-pónak szólít, elmondja, hogy ezt a mocskot soha magamról le nem fogom mosni, ráadásul a húgomat is uszítja, ki is van adva parancsba, hogy így szólítson és alázzon meg, ahol tud(ő, a kis hűséges követő szívesen meg is teszi), hogy lehetek művelt és okos, ha egy f-szt beveszek a számba. Emellett végighallgatom, hogy rám nem vár semmilyen jövő, szégyent hoztam rá, egy senki vagyok. Apu, amikor csak tud, megvéd, de soha nincs jelen, amikor ezt csinálják. A barátomnak nem is akarom már mondani, így is elege van már anyu hülyeségeiből. Én próbáltam megbeszélni, de nem használ, semmi nem érdekli, fújja a magáét, nem tudom, mit tehetnék. Apu mondta, hogy ne szóljon bele a szexuális életünkbe, mert nem az ő dolga, akkor rábólintott, de azóta is folyamatosan ezt csinálja. Hidegen hagy a véleménye, csak az zavar, ahogy folyamatosan közli és megaláz. Mit tehetnék, hogy befejezze? 18/L

2016. márc. 23. 15:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád túlment azon a ponton, ahol a szigorúan vett magánéleted kezdődik. Te pedig nem voltál elég okos és őszintén válaszoltál neki annak ellenére, hogy tudtad milyen a hozzáállása.

Vagy tűrsz neki és tanulsz az esetből, vagy elköltözöl.

2016. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Legközelebb higgadtan szólj vissza anyádnak, hogy "értem, hogy irigykedsz, de csak azért, mert egy bäszätlan pitsa vagy, még nem kell más örömét ellehetetleníteni! nem csoda, hogy apa nem itthon dolgozik, a prűd hozzáállásoddal csoda, hogy gyerekeket tudtatok nemzeni..."
2016. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb költözz el, ez undorító, anyád perverz szerintem, főleg, hogy a húgodat is uszítja, ez valami elnyomott szexuális frusztráció lehet anyádnál, ilyet normális anya nem kérdez. Aztán nehogy bevalld neki az anált is, vagy amit csináltok, semmi köze hozzá, ez csak a párodra és rád tartozik.
2016. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyák napjára kapna tőlem egy műf.szt. :D
2016. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön egy ilyesmi válasz jutott eszembe :"Tudom anyukám, hogy neked a szex abból áll, hogy hátadra vágódsz, becsukod a szemed és szétteszed a lábad, de hál'Istennek én nem ezt az attitűdöt örököltem."
2016. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Bakker...kezd azzal,. hogy a húgodnak lekeveresz egy hatalmas pofont, ha így mer szólítani.

A mai világban ez szégyen lenne? Ezt régen is csinálták, de ma szerintem ez szinte minden párkapcsolatban normális tevékenység.

Semmi köze hozzá, hogy ti mit csináltok az ágyban. Ez már nagyon beteges. Meg az, hogy a húgodat így neveli???

Mond, hogy panaszt teszel a gyámhatóságnál, mert a húgod ugye kiskorú és ilyenre neveli. Ne húzd meg magad. Engem már ennek az egésznek az olvasása kiakasztott...

2016. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
6-ossal teljesen egyetértek. Szólj vissza, ne hagyd magad. Tanulj és húzz el egyetemre, vagy igyekezz minél hamarabb elköltözni. Ha nem lát mindig, nem beszélgettek, egy idő után talán észhez tér, hogy elüldözte a saját lányát.
2016. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A húgom teljes védelemben áll. Az előbb idejött és peintett nekem. Egy ujjal nem lehet hozzányúlni. Ez azért van, mert nagyon hasonlít anyura. Borzasztóan konzervatív, ha elmegyek itthonról, anyuéknak eszükbe se jutott még a kérdés, de ő már feltette: ,,Mikor jössz haza?,, Én sokkal szabadabb természetem van, nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam, nem érdekel, ha a szomszéd néni azt pletykálja, hogy hallotta, hogy hánykor értem haza. Ha nincs jobb dolga, pletykáljon rólam. De nagyon fáj, amikor ennyire korlátozni akarnak. És amikor lázadok, ki akarok törni, akkor le vagyok ültetve annyival, hogy fogjam meg a számat, mert ő tart el, nélküle semmire se mennék és mikor fogom már kinőni ezt a lázadó kamaszkort, mert a 18-at betöltöttem, de nem nőttem fel, a húgomnak is több esze van nálam.
2016. márc. 23. 15:50
 9/31 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy össze-vissza írok, bocsi. Ide-oda cikáznak a gondolataim. Nem vagyok az az ember, aki visszafogja magát, ha nem hagyják békén. Ez a másik ,,baj,, , hogy szerinte tiszteletlen vagyok, mert mindig visszaszólok és veszekedek, pedig el kéne fogadjam, hogy az az igaz, amit ő mond, mert mindig jót akar nekem.
2016. márc. 23. 15:52
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elcuccolnék. Rokonokhoz, haverhoz, pasimhoz, mindegy, csak el innen és vissza se néznék. Apámmal tartanám a kapcsolatot, anyámnak meg közölném, hogy vegye úgy, hogy nem létezek. Nem venném fel neki a telefont, apámnak sem mondanám el, hova mentem, nehogy valamilyen úton módon megtaláljon.
2016. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!