Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem egy lánnyal azt, hogy mellette motiváltabb lennék a mozgásra, sportolásra, mert egyedül nem megy?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat híztam, mert előtte sportoltam sokat csak több csalódások után abbahagytam és mai napig alig mozgok. Sokszor próbáltam mozgásra motiválni magam, de nem jártam sikerrel. Az a gond, hogy elég hízékony vagyok, de ha elkezdek mozogni, akkor letudom adni. Régebben 110 kiló voltam és lefogytam 80 kilóra, most meg 90 felett vagyok és semmi motivációm nincs leadni. Viszont szívesen kocognék vele és kirándulnék vagy esetleg közösen elmenni edzőterembe, mert tudom, hogyha lenne párom akkor nem csak a sportban lennék motiváltabb.
2017. ápr. 9. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, a motiváció az egy belülről jövő dolog. Ha meg el akarsz vele menni, akkor meg egész egyszerűen hívd el, ne "éreztetni" akard vele.
2017. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve a kiszemelted is már sportol valamit szerintem nem lesz nehéz meggyőzni, hogy együtt csináljátok. Ha viszont olyan lánnyal ismerkedsz aki nem sportol semmit évek óta akkor kétesélyes.

Miért nem kezded el magad? Edzés közben is tudsz ismerkedni mert már adott egy közös téma. Edzőteremben pl. :)

2017. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egyedül nem megy, akkor mellette sem fog menni.
2017. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
44%

Ez nettó hülyeség.

Én egyedül szeretek edzeni. Az a 2 óra csak az enyém, rólam szól, a testemről, a lelkemről. Arról szól, hogy én vagyok a nagy király, és legyőzöm a korlátaimat.

Ott nincs helye senki másnak. Szétcsapom magam, vonyítok, amikor szakadnak az izomrostok, izzadok, véresre harapom a számat, a könnyem is kicsordul, amikor a lábgépen görcsöt kapok. Kész passió, nem vagyok egy vonzó látvány.

De így jó. Utána jön az adrenalinlöket, egy jó turmix, egy kiadós étkezés, a felpezsdült vérkeringés, ájulásszerű alvás, a lassú regenerálódás.

Aztán másnap úgy megdugom az asszonyt, hogy a füle is kettéáll. De az edzés az az enyém, nem osztom meg senkivel.

Na, tákkároggyál le a terembe!

2017. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
A fenekedet ki tudod törölni egyedül?
2017. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell túlgondolni, hanem kérdezd meg, hogy van-e kedve elmenni bringázni vagy túrázni.

Én jó ötletnek tartom, hogy kezdjetek valamit közösen, egymást motiválni is jó dolog, a legjobb barátnőmmel járok én pl mindig, kiizzadjuk magunkat külön-külön, mivel más céllal edzünk, utána meg közös szauna és pletyi.

2017. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez süket duma, hogy egyedül nem megy. Nekem sincs szerelmem, mégis futok már lassan 2. éve. Nem azt mondom, hogy te is fuss, mert nem mindekinek megy, épp csak rávilágítottam, hogy az ilyen emberek előbb találnak kifgásokat, mint megoldásokat. Szedd össze magad! Jön a jóidő!
2017. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#4 Az ilyen kis idegesítő, munkás, proli, parasztokat messziről kerülöm. Mikor edzettem idegesített a fajtátok, hogy nem tudtok nyugton edzeni és keménykedtek mellé.

#7 Szoktam néha futni, sétálni, de nem mindig van hozzá motivációm. Ez nem kifogás, egyszerűen így egyedül nem tudom rávenni magam, ezért keresek magam mellé valakit.

2017. ápr. 13. 15:12
 9/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Hagyd már abba a picsogást oszt húzzál edzeni, te férfiak szégyene!!
2017. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!