Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Később meg fogom bánni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később meg fogom bánni, hogy egy idősebb nő volt az első?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, még szűz. A korombeli lányokkal nem igazán voltam sose szerencsés, évek óta nem is próbálkozom náluk. Kb. 2 hónapja megismerkedtem egy nővel, időközben kiderült róla, hogy 53 éves, én 35-nél nem néztem volna többnek. Férjnél van, van két gyerekük, de már csak a gyerekek tartják egy fedél alatt őket, egymástól külön alszanak évek óta. Ez alatt a 2 hónap alatt rengeteget beszéltünk, szinte mindent tudunk egymásról. Kétszer találkoztunk személyesen is, egyébként szinte egész este/éjszaka beszélgetünk. Most hétvégén megemlítette, hogy ha legközelebb találkozunk akár együtt is lehetnénk ÚGY. Köpni, nyelni nem tudtam, aztán annyit tudtam kibökni, hogy én tisztelem őt annyira, hogy ne fogadjak el ilyen ajánlatot tőle, de ő erre kinevetett, hogy semmi rossz nincs ebben és nem venné tiszteletlenségnek, hogy ha belemennék. Azóta csak ezen jár az eszem, de ugyanakkor ódzkodom is, mert én nem akarok semmi komolyat tőle, jó vele beszélgetni, nem mondom, az sem lenne rossz, ha szex is lenne köztünk, de ha idővel majd mégis találnék egy korombeli lányt, akkor nagyon kellemetlen lenne számomra elmondani neki, hogy egy tőlem 30 évvel idősebb nővel volt az első szexuális élményem. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. szept. 18. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Csak az indokra senki sem kivancsi. Csak azt latjak, hogy ez meg szuz, akkor tuti nem szazas. Ha eddig nem kellett senkinek, nekem sem kell. Pont le*jak, hogy miert alakult igy.
2017. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha 18 évesen írtad volna, talán azt mondtam volna, hogy igen. De 27 évesen, szűzként nem biztos, hogy sokkal több opciód lenne.

Plusz azért nem kell elmondani a korodbeli lánynak kényszeresen, hogy "ÉN EGY 53 ÉVES NŐVEL DUGTAM ELŐSZÖR!". Kutya nem kíváncsi arra, hány éves volt az első numera.

2017. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Semmi gonb kb én is annyi voltam mint te és szűz én is egy tapasztaltabb 48 éves 4 gyermekes anya volt férjnél is volt csak a férjének nem mindíg ment a dolog és így a feleségének meglegyen a szex és ne váljanak el emiatt elengedte más férfiakhoz csak egy kikötése volt tudja hogy hol kivel és mikor

Ja a nő egy exörömlány volt.

2018. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

27 évesen ha maga az ördög (lánya) kínálná fel magát, azt is elfogadnám!

Midkettőtöket boldoggá fogod tenni! De még a gyerekeknek is jobb lesz pár napig, mert a mamájuk boldog! És elmúlik a félelmed a szextől! Szerinted kinek kellene elmondanod? Kinek mi köze hozzá? Mondhatod hogy egy gyakorlott 30 körüli nő lehetett! De lehet hogy több volt. Ez még a kegyes hazugságnál is kisebb. Tanulj Orbántól!

2018. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!