Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miken jár az agyatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miken jár az agyatok a kondi teremben, ahol nők vannak?

Figyelt kérdés

Pörgetitek a szexfilmet az agyatokban, melyik nővel mit csinálnátok?


Nézegetitek a csajokat?

Milyen fantáziaképek vannak?


Vagy mustráljátok őket, h kövér, sovány, vagy öreg?


Ezen kívül mire gondoltok még?

Pl irigység h a másik ferfi még csak húsz éves, és tele van tesztoszteronnal?

Vagy, h de jól kigyurta magát, én sose leszek olyan, nem jók a génjeim..?

Vagy ha fiatal lennék az összes nő meglenne aki itt van?

Vagy pl ez a vékony fiúka miért csinálz magából hústornyot? Vagy ennek még karra, hasra fara gyurni kell, v leadni?

Vagy h ez a nő biztos pénzre hajt?

............?:D


2017. szept. 19. 23:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Itt nagy sunnyogast érzek! Össze vissza kamuznak ezek h nem érdekli őket a konditeremen a nők...:-) mert gáz bevallani h odáig vannak a női testert:-) Neten folyton csak a szexrôől tudnak beszelni! Csajok! Be ne vegyétek amit mondanak!

Ferfiaknak a látvány biologiailag erős inger...jó h porgetik a szexfilmet az agyukban a kondi teremben!:-):-):-)

2017. szept. 20. 18:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Arról fantáziálok, hogy milyer erősen tudna megszorítani a combjaival.
2017. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért lettem lepontozva azzal a válaszommal, amivel tapasztalataim alapján közlöm, hogy nagyon is megnézik a nőket és kezdeményeznek is, mivel kondiba járó nő vagyok, rendszeresen tapasztalatom😂Na mindegy...
2017. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!