Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy sok erőemelő...

Miért van, hogy sok erőemelő (naturál, akik a teremben vannak) brutális fizikummal rendelkezik, viszont sok erőemelőn szinte alig látszik, hogy edz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert naturál. Sajnos.
2017. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem.

A teremben is látok naturál embereket,akik erőre edzenek és nagyon izmosak.De van a másik véglet,akik hiába edzenek hatalmas súlyokkal,mégse izmosak

2017. jan. 24. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy naturálok?
2017. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert sokuk dagadt, és semmi nem motiválja őket fogyásra, mivel nem testképzavarosak mint mi testépítők...
2017. jan. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a testépitők sem testképzavarosak, az egy olyan sport(igen én annak veszem) ahol a hipertrófia a cél...az nem testképzavar ... az anorexiások a testképzavarosak

mondom ezt 20% testzsirral:)

2017. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De nem azt mondom,higy dagadtak.Vékonyak is vannak köztük.Pl.magamon látom,hogy nagyon jól hozza a tömeget a nagysúlyos edzés.

De pl.Dubi András se egy nagy forma,pedig erőre edz

2017. jan. 24. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam vékony srácot 100 kilóval guggolni és vastagabb lábam van, mint neki (nem túlsúly miatt), pedig kezdőként egyelőre sajnos ennek a súlynak a fele is még kihívás a számomra... erőemelő csoportokba is töltenek fel videókat teljesen átlagos izomzatú emberek, akik hatalmas súlyokkal edzenek, ránézésre mégsem látszana, hogy egyáltalán sportolnak valamit. Pedig eddig mindenhonnan azt hallottam, hogy naturálként az izomtömeg egyenesen arányos a használt súlyokkal.
2017. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arányos az izomtömeg az erővel, de nem egyenesen arányos.
2017. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5# testépítés alapja, hogy soha nem vagyunk elégedettek magunkkal... = testkép zavar...

Aki elégedett magával és csak a "cél" a növekedés... az nem lesz profi soha.

2017. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A testképzavaros dologgal nem feltétlen értek egyet. Sokaknál persze ez a helyzet, de önmagában az, hogy mindig nagyobb és szárazabb akar lenni valaki még nem feltétlenül jelent testképzavart.
2017. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!