Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az gáz ha egy eléggé jó gondi...

K1zs kérdése:

Az gáz ha egy eléggé jó gondi teremben úgy megy le valaki edzeni, h nem márkás cuccai vannak?

Figyelt kérdés

Pesten kinéztem magamnak egy eléggé jó kis kondit, de képekel láttam, h mindenki full márkás cuccban járkál..

Nem lesz égő bemenni kínais cuccokban?

22/f



2016. ápr. 2. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon égő. Nem bámul senki.
2016. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tothp ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy elvileg kondizni mész és nem pózolni, ehhez képest az érdekel, hogy máson milyen cucc van.

Nugodj meg, a képekre direkt ilyeneket válogatnak össze. a valóságban meg sokan glottgatyában járnak.

2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cortez70 ***** válasza:
Nem gáz.
2016. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem gaz, ha vki leszol vagy lenez erte, az az o szegenysegi bizonyitvanya, nem a tied. mas kerdes, hogy a szerinted megveto pillantasok helyett, inkabb a feladatokra kell koncentralnod.
2016. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a márkás cuccok számítanak, ha testépítesz... S másoknak az öltözékedről alkotott véleménye sem...
2016. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha egy konditeremben ez a szempont.
2016. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legszakadtabb cuccaimban szoktam edzeni, hiszen az ott edzőcucc, nem zavar ha szakad vagy koszos lesz. Az meg hogy más miben van rohadtul nem érdekel, csak ne bicepszezzen guggoló állványon :D
2016. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig a nagyobb termekben ez is szempont. Karacsonykor ismerőseink kel szoktunk ajándékozni a gyerekeinknek es a fiuk valami márkás polot kert edzéshez (ők pestiek, mi kisvarosiak) csodálkoztam is kicsit hogy edzéshez drága polo de mondta hogy náluk a terembe mindenki ilyenben edz. En azt mondom neked ettől függeltelnul sz@rd le nem attól leszel izmosabb ha drágább poloba edzel. En c&a ba vettem csomagba olcso es feszulos sima fekete polot 2 eve van meg es semmi baja csak a méretem valtozott
2016. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a legszakadtabb cuccaimban edzek, igaz, ez kicsi terem és nem sok az olyan, aki azért jön, hogy magát mutogassa.
2016. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.Ha valaki téged ezért kinéz, akkor az az ő szegénységi bizonyítványa.

Egyébként meg sokan már nem tudnak füles, fullcap sapka, nike air max, under armour póló, zene meg okostelefon nélkül edzeni.De ez az ő problémájuk, abban mész le amiben akarsz, csak legyen tiszta, meg ne legyen büdös a többi nem számít.

2016. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!