Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szemeztek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szemeztek egy fiúval, mert tetszik, oda megy hozzátok, és azzal indít, hogy megkívánt titeket, menjetek vele szexelni. Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 18:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed ha nem fogadod el a választ? :D Nem tetszene. Az ilyen alakoktól minden értelmes nő sírva menekülne. Nem vagyunk állatok :D
2017. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Pedig az pont ösztön, mikor meglátsz és nedvesedik a bugyid.
2017. szept. 20. 18:58
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is a PUA-n lehet olvasni?
2017. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem ismerem.
2017. szept. 20. 19:14
 15/32 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóban részem, csak szavak helyett tettekkel indult. Mellettem ült szorosan az üres szobában, belefúrta az arcát a hajamba, az illatát dicsérte..eddig jutottunk el, el kellett ülnöm mellőle, nagyon tetszett, túlságosan is. Nem lett semmi, képtelen voltam rá, éreztem, hogy talán ennyiben maradna a dolog, nekem pedig az nem elég, hiányozna, beleszeretnék és szenvedés lenne a vége. Tehát, hasonlóan járnék el az általad emlitett esetben is.
2017. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ne csodalkozz, ha valaki igent mond, majd kozli a tarifat.
2017. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem engedné a büszkeségem, hogy fizessek a szexért.
2017. szept. 20. 19:25
 18/32 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy elmész te a fenébe és kiröhögném. Legyen bármennyire ,,jóképű", ,,szexi" és kezdjen ,,nedvesedni tőle a bugyim" a büszkeségem erősebb. Meg amúgy is, annyira röhejes, ha valaki ezzel indít, csak azért, mert meg van győződve arról, hogy érte minden csaj odáig van...
2017. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
"Bunkó"- kiáltanám, teátrálisan sarkon fordulnék és elviharoznék.
2017. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%
Akinek tetszik valaki, de a "szemezésnél" többre nincs bátorsága, az mit osztja az észt? :D
2017. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!