Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szemeztek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szemeztek egy fiúval, mert tetszik, oda megy hozzátok, és azzal indít, hogy megkívánt titeket, menjetek vele szexelni. Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 18:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Lányok megtehetik, de a fiúk nem? Volt már ilyen felkérésem lánytól, és éltem is a lehetőséggel.
2017. szept. 20. 19:59
 22/32 A kérdező kommentje:
Amúgy vicc, hogy Lorem Ipsum nemrég még meztelen képeket küldözgetett, annyira bejöttem neki pár kép alapján, most meg így vélekedik. Jellemző ez az álszentség a nőkre.
2017. szept. 20. 20:04
 23/32 anonim válasza:
100%
Istenem....mond, hogy ez kamu kérdés😂
2017. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2017. szept. 20. 20:21
 25/32 anonim válasza:
100%
Hát ez kiábrándító....
2017. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Akár hiszed, akár nem, kiröhögném. egy vadidegen. a látvány egyébként is kevés, hogy megkívánjam vele a szexet, max tetszik a külseje. egy top10es "leggázabb ismerkedős szövegek" listában élen végezne ez a mondat.
2017. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ez nem egy betanult szöveg, a szándék a lényeg benne.
2017. szept. 20. 20:27
 28/32 Diavolino44 ***** válasza:

Kamus a kerdezo, igy csak roviden irom le. Ha azt hiszed, hogy itt kamuznak a csajok, menj s probald ki. Orulj neki, ha pofont nem fogsz kapni.


Nem ez nem pua anyag, ha az lenne, akkor abbol a fajtabol valo ami hasznalhatalan. Viszont az a felvetes, hogy a szexualitas mutatsa mennyire kifizetodo erdekes kerdes pua szempontbol is. Ezert valaszolok. Csak annyiban fontos, hogy ne essunk friend-zoneba.

Multkor beszelgettunk az egyik no "baratommal" s erre, teljesen kiakadt, mikor azt momdtam, hogy ha szexualisan erdeklne egy no elmennek vele akar 30 masodperc utan is szexre. Ne legyen nemi beteg. Ezzel ellenteben neki 2-3 randi minimum szukseges. Mert a ferfiaknal a szexualis izgalom indukalasara eleg a latvany, addig egy nonel a legtobb esetben elso a komfort. Hanyszor hallottam mar azt a sztorit, hogy alapvetoen nem vagyok az a tipusu lany, de egy atbeszelgetett ejszaka utan siman lecsuszott a bugyi. Mert meg volt a megfeleo komfort.

Van egy par meleg baratom, nah naluk nincs laca-faca. Egy ejszaka alatt 3-4 szex telejsen normalis, mert nincs szukseg komfort epitesre.

2017. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még, mivel szerintem is gáz lenne, de sokszor, mikor úgy néz egy lány, mint aki helyben le akar cumizni, látok esélyt benne. Olyan meg tényleg volt, hogy nem kertelt a lány, és kérte, hogy dugjam meg.
2017. szept. 20. 23:15
 30/32 anonim ***** válasza:
Engem kiabranditana ott helyben, hogy meg megse probalja korul irni a dolgokat. Akar mennyire is tetszene a srac es ha valoban le is fekudtem volna vele ettol kiabrandulnek, es bannam hogy ilyen a stilusa
2017. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!