Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szemeztek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szemeztek egy fiúval, mert tetszik, oda megy hozzátok, és azzal indít, hogy megkívánt titeket, menjetek vele szexelni. Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 18:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ha szabad lennék éppen, és ilyen történne, nem mennék el vele. Én nem vagyok képes érzelmek nélkül lefeküdni vkivel, nekem ahhoz legalább egy picit meg kell ismernem az adott embert. Csak a külső sosem tud ilyen mértékben lázba hozni, látnom kell a viselkedését egy ideig.

Az más kérdés, hogy nekem már az is felháborító lenne, ha első látásra azt feltételezné rólam, hogy egy ágyrajáró kis ribizli vagyok, mert nagyon nem vagyok ilyen.

2017. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez nem melyik nemnek lehet, és melyiknek nem kérdése. Van, aki erre vevő mindkét nemből, és mindkét nemből van olyan, aki nem (hallottam ismerőstől példát rá, hogy csaj felajánlotta neki, ő meg lekoccolta), max. az arányok vannak elcsúszva, mert a férfiaknak ilyen téren fontosabb a szex (kb, mindegy kivel, csak legyen, érzelmek nélkül is oké, a nőknek meg nagyobb része olyan, aki érzelmek nélkül nem tudná).
2017. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!