Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, Fiúk ez alatt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, Fiúk ez alatt mit lehet érteni?

Figyelt kérdés
Fiúkkal való beszélgetések során, eddig mindig megkaptam azt, hogy "fura", "furcsa" vagyok, és jó értelemben. Egyik sem tudta eddig megfogalmazni vagy nem akarta, hogy ez konkrétan mit is jelent. Te mondtál már lánynak ilyet? Ha igen, akkor mi volt mögötte?!

#komolyanvegyed
2017. szept. 21. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Az volt mögötte, hogy nem értettem, miért csinálja azt, amit csinál.
2017. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a "furcsa lány" definícióját jelenleg az egyik Comedy Centralos sitcom sorozat fura, fogszabályzós tinilánya tartja abból a sorozatból ahol az "anya" karakter narrálásában megy a sztori és van valami ritka unszimpatikus fiatalabb gyerek is. (Címét nem tudom, de egész szórakoztató).


De furcsa lány lehetne még a Beetlejuice-béli Lydia vagy a Bátor a félénk kutya rakétavetős(!) nőcije is.

2017. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondtam. Olyanra, aki nem olyan tucat, mint a többi nő. 1000-ből kb 1 ilyen van.
2017. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: És megkérdezted, hogy megértsd vagy csak ennyivel könnyebb volt letudni, hogy "furcsa vagy"?

#2: Most, akkor megkell néznem, hogy értselek is.

#3: Ez eléggé megnyugtatott.

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még...

2017. szept. 21. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem ne nyugtasson meg, mert minden ember különböző. Ne egy homogén halmazként kezeld a férfiakat.

2017. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezért neked nem kell aggódnod, nem úgy kezelem. De legalább már 3 féle megfogalmazás van, a semmmihez és talánhoz képest biztosabbak és ez ad valami féle nyugodtságot.
2017. szept. 21. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdeztem, de nem igazán beszélt róla. Mivel intimebb téma, nem erőlltettem.
2017. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem olyan buta felszínes liba, mint a kortársai 90%-a?
2017. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elütsz az általuk megszokottaktól.Ha jó értelemben, akkor valószínűleg intellektuális vagy, aki a dolgok mögé lát, összefüggéseiben nézi az eseményeket és vannak sajátos meglátásai. Én valami ilyesmire gondolnék. Negatív értelemben persze arra, hogy taszító az illető és nem érzem magam jól a társaságában, nem tudok kibontakozni vele és általa.
2017. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!