Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak velem történt ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem történt ilyen? Szerelemből vadidegen.

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt. Már az eljegyzésnél tartottunk, de végül nem úgy alakultak a dolgok. Ő szakított és én nagyon szét voltam. Ma találkoztunk és jól elbeszélgettünk de olyan volt mintha egy teljesen idegen emberrel beszélnék. Mintha akit egy éve ismertem "meghalt" volna..

Az tartotta bennem a lelket, hogy majd évek múltán visszaszerezhetem őt.. De hogy tudnék olyan valakit visszaszerezni aki már nem létezik? Teljesen össze vagyok törve. Azt hittem a szerelmi bánatnál nincs rosszabb. De ez.. Volt már másnak is ilyen?



2017. szept. 22. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok?
2017. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyenem, illetve volt, hogy pár év múlva találkoztunk, de teljesen más ember lett, mondjuk én nem akartam visszaszerezni öt azelőtt sem. Nézd, ha ennyire megváltozott, de köztetek amúgy se működött a dolog, akkor ezen már ideje lenne tullepned. Én tudom ezt könnyű mondani, de vele nincs jövőd és te is kiábrándultál belőle.
2017. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, aki a kapcsolat alatt változott meg annyira, mintha egy teljesen más ember lett volna az elején. Aztán kiderült, hogy akkor csak megjátszotta magát, és az az ember nem is létezett soha.
2017. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!