Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon az estém?

Figyelt kérdés

Napokkal ezelőtt itt aludt barátom és elkapott egy virust és egész éjjel hányt. Bennem ez akkora sokként maradt meg,hogy azóta alig ettem,teljesen kedvetlen vagyok.

A legrosszabb a dologban a szobám feltakarítása volt, az miatt voltam lesokkolva leginkább. Azóta nem találkoztunk , otthon pihent, holnap már fogunk. De már gyomorgörcsöm van hogy mivan ha megint ez lesz.. Mit tegyek?


2017. szept. 23. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez aztán a szerelem!!! :D Téged sosem kapott el ilyen vírus??? Képzeld ő is ember és szerves, mit te! :D De jobb, ha elhagyod...szerencsétlen ember.
2017. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj te hány éves vagy? Mert ahogy kezeled ezt a helyzetet, 15-nél többnek nem gondolnálak...

Nagyon sajnálom a barátodat. Így is éppen elég rosszul érezhette magát, még jól odatették neki egy lapáttal.

2017. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
ahelyett h támogatnád és mellette állnál....fúh phasztmekh. Ilyet pl még nem hallottam....
2017. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vele kapcsolatban nem változott bennem semmi, nem bàntottam emiatt, segítettem neki, mellette voltam.

Csak a fejembe vannak ezek a dolgok és lelkileg érintett rosszul a dolog :/

2017. szept. 23. 19:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez egy virus, és velem is megtörténhetett volna..
2017. szept. 23. 19:19
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
ÚrIsten...szánalmas vagy.
2017. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, ami miatt ez ennyire rosszul érintett? Nem kívánod őt? Vagy csak a hányás miatt érzed magas rosszul?

Egyszer nálunk is hányt a barátom. Szülinapom volt, azt ünnepeltük a családdal. Ő még azelőtt rosszul lett, hogy a nagycsalád megérkezett. Így szerencsére nem volt gáz. Tartottam neki a dolgokat. :D Aztán apával hazavittük. De bennem nem maradt semmilyen sokkos érzés.

Ne legyen benned sem. Nyilván ő sem így tervezte. :)

21N

2017. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak a hányás miatt érzem rosszul magam..

Őt ugyan úgy szeretem!

2017. szept. 23. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kemeny csaj vagy, ha ez ennyire megviselt. Mi lesz veled, ha anyadat, apadat kell pelenkazni meg furdetni? Durva dolog egy hanyas, igazad van. Szerintem betegedj bele ebbe a tragikus latvanyba. Traumatizalodtal, ez poszttraumas stressz szindroma lesz, surgosen keress fel egy szakembert. Edes istenem.
2017. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindig is rosszul éreztem magam,amikor valaki hányt.. Ilyen vagyok sajnos, nem tudok mást csinálni.. Testvérem sirni képes ha valaki a közelébe hányingeres, sőt, el is megy olyankor itthonról..
2017. szept. 23. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!