Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon az estém?

Figyelt kérdés

Napokkal ezelőtt itt aludt barátom és elkapott egy virust és egész éjjel hányt. Bennem ez akkora sokként maradt meg,hogy azóta alig ettem,teljesen kedvetlen vagyok.

A legrosszabb a dologban a szobám feltakarítása volt, az miatt voltam lesokkolva leginkább. Azóta nem találkoztunk , otthon pihent, holnap már fogunk. De már gyomorgörcsöm van hogy mivan ha megint ez lesz.. Mit tegyek?


2017. szept. 23. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Majd megedződsz. Én sem szeretem, ha valaki hányik mellettem, de ez kb. olyan mint egy hasmenés. Csak épp felül "távozik".


Fura, én a csókolózás hangjától írtozok. Az a cuppogás, áh... :D


31/F

2017. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem hiszem el... tényleg egy hányásról beszélünk? Úgy írsz róla, mintha kegyetlen tűzvész egyetlen túlélői lennétek.


Hogy tedd túl magad rajta? Csoportterápia, pszichológus, gyógyszerek, de még így is várhatóak még évek múlva is flashback-ek, hisz mégis csak egy HÁNYÁSRÓL van szó...

2017. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nőj fel, kislány :D
2017. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!