Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyek túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyek túl ezen?

Figyelt kérdés

Van egy férfi munkán, aki nagyon nagyon bejön és látom rajta hogy én sem vagyok közömbös neki. Van barátnője szóval nem tervezek vele kikezdeni. Viszont vannak napok amikor minden alkalmat kihasznál arra hogy odajöjjön hozzám beszélgetni. Néha olyan közel jön hozzám, amilyen közel csak tud. Már az összes kolléga észrevette, meg el is jutott a fülembe hogy beszélnek rólunk, persze semmi komoly.

Szerintem tudja hogy tetszik nekem és élvezi a figyelmet. Nem is nagyon akarom magam áltatni ennél többel, csak az a baj hogy én már kezdek szenvedni mert tényleg megkedveltem és nem tudom hogy hogyan kezeljem a helyzetet, hogy mit mondjak neki.

Egész hétvégén szendvedtettem magam miatta, és ma láttam hogy totál el van kenődve, nem is jött oda hozzám, csak nézett, én meg nem mertem odamenni nehogy valami olyat csináljak amit nem kéne.


2017. szept. 25. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad!Ezeknek a sztoriknak nem szokott jó vége lenni.Aki a párja mellett flörtölget,az nem megbízható,gerinctelen,és veled is ugyanezt csinálná,ha együtt lennétek egy ideje.
2017. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!