Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl ezen?

Figyelt kérdés
ma egy éve halt meg a barátom. egy hónapig voltunk együtt de egy évvel ezelött kora hajnalban kapom a telefont,hogy meghalt. ezelött mindig összejöttek a párkapcsolataim, de azóta mindha elátkoztak volna. nagyon magányos vagyok. depressziós is voltam és félek megint abba esem. nagyon hiányzik.
2011. júl. 24. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, az élet megy tovább. Gondolj arra, hogy a barátod biztosan azt akarja, hogy éljél boldogan -immáron nélküle. Az idő múlásával valószínűleg kicsit kevésbé fognak fájni a sebek. Ha magányos vagy, legyél minél többet barátokkal, barátnőkkel, családdal. Kitartást!
2011. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
barátaim nagyon nincsenek. egyre számitok maximálisan, de már úgy veszem észre,hogy ő is elhanyagol. a családom rásem sz*r az érzéseimre.
2011. júl. 24. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Összeomolhatsz, panaszkodhatsz, sajnálhatod magad évekig.

De egyet jegyezz meg, ez a te életed, most zajlik és könyörtelenül

múlik egyfolytában. Éveket pazarolsz olyan dologra, amitől még szarul

is érzed magad. Mert az idő nem áll meg a kedvedért, nem várja meg,

míg talpra állsz. Minél hamarabb lépsz túl rajta, annál több időd marad,

hogy egy olyat találj aki megérdemel téged...

A múlt felhánytorgatása a legjobb módja annak, hogy tönkretegyük a jövőt.

Mert az egyik a másikra épül. Tehát azt, ami elmúlt, tökéletesen el kell temetnünk.

2011. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én exem hál istennek nem halt meg, csak kidobott..

Három évet kínlódtam mire túl tettem magam a dolgon, elfelejteni sohasem fogom tudni, hiszen egykor nagyon szerettem.

Az emlékek viszont akaratlanul is visszatérnek, ez ellen nincs mit tenni,emberi emlékezetből nem törölhetünk ki úgy dolgokat mint egy rosszul begépelt mondatot.


Én nagyon sok időmet pazaroltam el azzal hogy visszavártam és reménykedtem...ez pedig befásuláshoz és depresszióhoz vezetett, ahogy teltek az évek.

Mára megtanultam a jóra emlékezni, és csak is a jóra.


Neked is ezt kell elérned ahogy telik az idő, ha eszedbe jut az exed emléke, mosolyt csaljon arcodra ne pedig könnyeket.

De mind e mellett, az a legfontosabb hogy a mának élj, ha a múlton rágódsz az vakká tesz,nem szalaszthatod el a legcsekélyebb örömöket sem. :)

22/F

2011. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, nagyon szépen leírtad
2011. júl. 26. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!!!!!!!!!!! :)
2011. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!